Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnem kellene?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép lány,aki mindig mosolyog rám,viszont félek,hogy csak félreértem,és nem tetszem neki. Nekem nagyon tetszik,de nem merek kezdeményezni:S Mit tehetnék?

19f


2012. febr. 19. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
kezdeményezz...mimást tehetnél?
2012. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt valamiképp ki kell deríteni.Hát a lányok általában akkor mosolygnak valakire, hogyha bejön nekik. (kivéve ha valami vicceset látnak a srácon.)Merj kezdeményezni érte ;) Ha fent vagytok mindketten valamilyen közösségi oldalon ráírhatsz ott is, de élőben is sok alkalom nyílik a beszélgetésre. Ismerjétek meg egymást és kis idő múltán, ha te is tetszel neki akkor azt érezni fogod és onnan már csak egy pár lépés választ el a sikertől. Én szurkolok nektek :))

Pusszi:

Jessina

2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, ismerkedj... Nincs abba semmi, a szerelem a legérthetőbb dolog mégha sokan szégyellik is. :)
2012. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
..Facebook?..
2012. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DonKartács ***** válasza:

Ismered azt a mesét :D mikor egy fiú álmodozott egy szép hölgyről ám egyszer csak előtte termet de a fiú nem mert oda menni így ment ez tavasztól tavaszig napsütésben és szél fújásban míg a fiú azt vette észre a hölgy egy másik fiú karjában kapaszkodva sétál A többit meg tudjátok :D


Semmit nem vesztesz ha kezdeményezel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De akkor ne is reménykedjek,hogy ő fog lépni?
2012. febr. 19. 16:44
 7/10 anonim válasza:
neked kell lépned, te vagy a srác, amugy ha ha van valami közetetek azt érezni fogod
2012. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DonKartács ***** válasza:
Tudod életembe mitől féltem a legjobban oda menni egy hölgyhöz( már online beszélgettünk volt ismeretség közöttünk)semmitől nem féltem annyira remegett kezem lábam adrenalin a plafonon láttam hogy ott ül a buszon menj oda mondtam de nem mentem leültek mellé na f.... vagy fiam mondtam magamban de leszálltak mellőle és egyből nem is gondolkodtam mentem oda ültem és nyújtottam a kezemet szia ...... és beszéltünk ennyi az egész
2012. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen gyakran szoktatok találkozni?? és hol? én lányként írom, hogy arra mosolygok csak, aki tetszik nekem, vagy kedvelem.18/L
2012. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
majdnem minden nap,és buszmegállóban. De jó,akkor lehet érdeklem?:)
2012. febr. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!