Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek, hogy a pasik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek, hogy a pasik így is szépnek lássanak?

Figyelt kérdés

a problémám az h elég vékony vagyok, probáltam már szinte mindent, hízókúrát, tablettákat, de semmi eredményük..

mit tegyek h így is szépnek lássanak a pasik? 18/L


2009. jún. 5. 17:58
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
am nem kontaktlencse hanem csak levettem a szemcsit:D
2009. jún. 5. 21:53
 32/38 anonim ***** válasza:
"keeee máá egy kis reklám, miééé nem a myvippet adtad meg?" Ott mutatja a látogatókat, vagyis, amennyire ismerem jobban nyomon lehet követni, a rajongóidat mint iwiwen!
2009. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
azért mert myvipen nincsenek frisss képeim..és a myvippel nem foglalkozom... és nem jutott jobb az eszembe mint az iwiw...:)
2009. jún. 5. 23:22
 34/38 anonim ***** válasza:

ejj de hozzászólásvadász kérdés ez. iwiw adatlappal :D

önbizalomhiány?

2009. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
máshogy nem tudtam megoldani a képkérédst:S
2009. jún. 5. 23:50
 36/38 anonim ***** válasza:
ne akarj hízni, nagyon jó az alakod, én nagyon szeretnék olyan szép vékony lenni, mint te, de bármit csinálok 49 kg-nál nem tudok kevesebb lenni (160 cm vagyok én is), szóval örülj neki, hogy így nézel ki :)
2009. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
ha meg nem haragszol en bejeloltelek :)
2009. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy csúnya egyáltalán!Nagyon szép az arcod is,meg jó alakod is van!Én meg 15 éves vok,169 cm-hez 51 kg,de nekem is ilyen a genetikám,egyáltalán nem éheztetem magam,mindent megeszek,amit megkívánok.Ja,és a végére:van egy osztálytársam,lány,ő is 15,és olyan magas mint én,és 95 kg:Smost szerinted az szép látvány?:SDe nem is akar lefogyni...
2009. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!