Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek, hogy a pasik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek, hogy a pasik így is szépnek lássanak?

Figyelt kérdés

a problémám az h elég vékony vagyok, probáltam már szinte mindent, hízókúrát, tablettákat, de semmi eredményük..

mit tegyek h így is szépnek lássanak a pasik? 18/L


2009. jún. 5. 17:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Na, most hogy látom a képet...én nem mondanám hogy ez az a kategória, amire azt mondják az emberek hogy túl vékony, illetve hogy csúnyán vékony. Van szép derekad, csípőd, formás kis dekoltázsod! Nincs a testeddel az ég világon semmi baj.

Akkor én is túl vékony vagyok??? 170 cm és 45 kg??

Én nem foglalkozom vele, egyszerűen így érzem magam jól. És szerintem sok lány ölni tudna az alakodért.

A pasik pedig csorgatják a nyálukat utánad. Az arcod is szép, hidd el! Nincs veled semmi probléma! Mondta már fiú azt, hogy azért nem tetszel neki, mert túl vékony vagy???

2009. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
70%

Hát szerintem egy nagyon szép csaj vagy! Ahogy látom vidám is. Szóval szerintem ne változtass magadon mert csinos vagy!

21f

2009. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is túl vékony vagyok? 170 cm 46 kg.

Nem érzem magam annak, így szeretem magam és a barátomnak is tetszik!

Szerintem szép alakod van, formás derekad, csípőd, szép arcod! Nincs okod arra, hogy emiatt bánkódj!

Egyébként volt már olyan srác aki a vékonyságod miatt utasított vissza?

2009. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) nagyon aranyosak vagytok....

kezd egy kis önbizalmam lenni:)

és remélem nem joszándékból írtátok hanem őszintén...

2009. jún. 5. 18:32
 15/38 anonim ***** válasza:
nagyon szép vagy :) örülj neki :D!!!!!!!!!
2009. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan messze laknál és nem lenne barátnőm akár összeismerkedés után egy randi is szóba jöhetett volna. :)
2009. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond a külsőddel a képek alapján 19/F
2009. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

18:04 es vagyok

A "én...XD szemcsi nélkül....nem tom h a jobb..XD" című kép legjobb Rólad szerintem és ne érezd magad csúnyának, mert jó csaj vagy.:)

2009. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

köszönöm:$

hát talán lehetett volna ha nem lenne párkapcsolatod:)

2009. jún. 5. 18:40
 20/38 anonim ***** válasza:

Pedig illenénk is alkatilag :) én 181/66 vagyok, nincs ebből gondom, de egy 5-6 kilót nőni akarok, de egyszerűen nem tudok, tavaly nyáron erősödtem 5-t, de azóta 0.


Amúgy a nem szemüveges képeiden kontaktlencsét hordassz? Mert anélkül sokkal jobban nézel ki. :)

2009. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!