Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzak le egy pasit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzak le egy pasit a suliban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:22
 1/6 fúróferkó ***** válasza:
Jobb kézzel.
2012. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pasi a suliban? :)

Ez komoly?

Tanárra gondoltál?

2012. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vesd elé a barátnőd.
2012. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha az a pasi teljes szívéből szeret téged?
2012. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha odajön hozzád, légy vele rideg és távolságtartó, ha puszit akar adni,fordíts el a fejed, ne nézz a szemébe, gyakorlatilag szard le, nyomulj folyton a barátnőiddel,h elmenjen a kedve a közeledéstől, sőt ha még olyankor is odajön,akkor is intézd úgy,h inkább a barátnőiddel keljen beszélnie. Hát szóval ennyi,ha tudja a számodat,ne vedd fel a telefont,ha rádír,ne válaszolj,ha odamegy hozzád suliban, mutass érdektelenséget irányába,ne mosolyogj...


Hú hát így ennyi jutott eszembe,velem 3 hete ezt csinálja egy csaj,az évfolyamtársam,és most jutottam el arra pontra,h totálisan kiábrándultam belőle, már látni sem bírom, még szerencse,h nincsenek vele közös óráim. Mondjuk az én esetembe az volt az extra szopás,h előtte 2 hónapig nagyon kedves volt velem a csaj,és pont az ellenkezője volt,mint amit fenn leírtam...,és úgy tűnt h bejövök neki,de most 3 hét alatt gyorsan bebizonyította,h ez nagyon nincs így...:/


Szerencsére már találtam egy másik lányt,akit szerethetek, ezt az előzőt meg eltettem magamban,mint egy kellemetlen emléket...


hát ha te is ezt csinálod,mint a csaj velem,tuti siker, bár kissé hosszadalmas,és elég nagy fájdalmat fogsz okozni neki. szóval sztem még mindig egyszerűbb egy KOPJ LE!!! mint szórakozni a másikkal és játszani az érzéseivel,de te tudod...

2012. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb zaklató megérti, ha egyszer határozottan nemet mondasz, aztán levegőnek nézed.
2012. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!