Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a baratom is szeretné?

Figyelt kérdés

eddig odaig jutottunk a baratommal a testi kapcsolattal,h o megujjazott. probal minel jobban oromot okozni,legjobbat akarja. viszont en meg nem csinaltam semmi olyamit. meg ruhan keresztul sem fogtam meg neki. gondolom örülne neki,de attol felek,h mikozben o csinalja nekem,es en szepen lassan megfogom neki,akk nem fog neki állni. uristen az rettentő kellemetlen lenne :D tehat ez az egyik felelmem. a masik h meg tapasztalatlan vagyok ilyen teren,de talan ez a kisebbik gond. szerintetek allhat neki mikozben engem ujjaz? vagy nemmindenki indul be annyira? azt vettem eszre h ugy kapkodja a levegot.

16l 18f


2012. febr. 21. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, az enyémnek már attól feláll, ha simogatom a hátán, miközben csókolózunk :D :)
2012. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Majd mondja te szerencsétlen.
2012. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem áll, akkor majd amikor odanyúlsz feláll. Ugyan miért lenne kellemetlen? Lehet, hogy őt nem izgatja annyira az ujjazás, bár kétlem.

Igaz nekem csak az én barátommal van tapasztalatom, de neki néha már egy szenvedélyesebb csóktól feláll.

2012. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

miert kell leszerencsetlenezni??

nemhiszem h fogja mondani,h hee gyere mar nekem is kellene mar valami. türelmes. jaj es meg sem tuodm nezni,h puposit e mert közben csokolozunk:)

2012. febr. 21. 19:44
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. febr. 21. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
nézz meg pár videot ahol szopnak es utanozd le ilyen egyszerű
2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!