Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ha van időd elolvasod és válaszolsz?

Figyelt kérdés

Miért tesz egy férfi olyat, hogy egy tanfolyamra jártok egy ideje, olyan 1 éve lassan, és gyakorlatilag amióta megismert, bármi kínja-baja engem hív fel telefonon. Volt, hogy el is ugrott hozzám ezért-azért. Úgy érzem a tanfolyamon keresi a társaságomat, de a hosszú idő ellenére nem lép, pedig tudja, hogy én beleszerettem.


Minden nap szinte, ritka, ha már 1 hét kimarad, felhív, beszél erről-arról, suliról.


Én nem hiszem el, hogy ilyen fontos neki a tanfolyam, hogy késő este is felhívjon miatta, vagy épp megjegyzéseket tegyen nekem a srác barátaimra a tanfolyamról, amit nem kicsit lehetett félreérteni.


Miért tesz ilyet egy férfi, mi érdeke? Én ezt egyre kevésbé értem már. És dühít.


Elmagyaráznátok miért játszottok így valakivel vagy mit csináltok ilyenkor? Érdekel, mert megkeresitek, de mégsem,.....hogy van ez?


Nem tini srácról van szó.


2012. febr. 21. 22:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Én 3 lehetőséget látok(persze biztos van több is).

1: Lehet hogy csak szórakozik veled, én ismerek olyan srácot aki szereti húzni, és így szívatni a csajokat(ezt találja poénnak)

2: Talán nem mer szeretni. Sok ember van akik az életben ért csalódások miatt, félnek az igazi szeretettől vagy szerelemtől, azt hiszik hogy úgy is csalódás lesz a vége, vagy a másik fél nem is gondolja komolyan a dolgot. Ezért falat emelnek maguk kőré, és nem mernek lépni kockáztatni.

3. Vagy csak szimplán nem tudja mit is érez irántad, lehet hogy csak fél attól hogy megbántana, és azzal véget vetne a barátságotoknak.

2012. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Én ezt megértem, és ha leülne velem beszélgetni átláthatnám, de így csak szenvedek.


Nem értem, hogy mire jó az, hogy tudja, hogy sokat jelent nekem, arra nem reagál, mintha ki sem mondtam volna, kicsit eltünik, majd újra ilyen jóban vagyunk.


Ennyi idő alatt eldönthette mit jelentek neki.


Mennyi az esélye egy 10-es skálán, hogy némi érzelem esetleg van benne irányomban.


Nem értem, felnőtt férfi miért ilyen?

2012. febr. 21. 23:24
 13/37 jin ***** válasza:

kérdez meg tőle

mond elújra h szereted meg azt h ez téged kinoz meg ilyenek és akkor megtudod

dene vádaskodva h mért kinzol,miéert ,a tehibád

stb mert az bukta

2012. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

"Én elmondtam már, hogy mit érzek, ő nem reagált rá"


Na nekem ennyi elég is volt belőle.Nem keresném a társaságát,kerülném és a telefonokra sem reagálnék.

2012. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
És, ha meleg?
2012. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Hiányzik, ha nem veszem fel. Volt olyan, hogy ezt tettem, és megkérdzte miért nem ér el, megbántott valamivel?


Én elmondtam és azt is, hogy kínoz a dolog. Nem beszéltünk pár hétig, majd újra kerestük a másikat.


Az nem megoldás, hogy nem válaszolok, én tudni akarom mit érez. Mert ha csak bizonytalan vagy fél, azon segíthetünk, de nem akarom elveszíteni.

2012. febr. 21. 23:49
 17/37 A kérdező kommentje:

Meleg?????????????????????


Hogyan nyomozhatnám le?

2012. febr. 21. 23:50
 18/37 anonim ***** válasza:
Te miért nem kezdeményezel, ha beleszerettél? Mire vársz?
2012. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Nem elég egy nő részéről kezdeményezésnek, hogy egyértelműen közli, sokat jelentesz neki?
2012. febr. 22. 00:03
 20/37 anonim ***** válasza:
Láthatóan nem:)
2012. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!