Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ha van időd elolvasod és válaszolsz?

Figyelt kérdés

Miért tesz egy férfi olyat, hogy egy tanfolyamra jártok egy ideje, olyan 1 éve lassan, és gyakorlatilag amióta megismert, bármi kínja-baja engem hív fel telefonon. Volt, hogy el is ugrott hozzám ezért-azért. Úgy érzem a tanfolyamon keresi a társaságomat, de a hosszú idő ellenére nem lép, pedig tudja, hogy én beleszerettem.


Minden nap szinte, ritka, ha már 1 hét kimarad, felhív, beszél erről-arról, suliról.


Én nem hiszem el, hogy ilyen fontos neki a tanfolyam, hogy késő este is felhívjon miatta, vagy épp megjegyzéseket tegyen nekem a srác barátaimra a tanfolyamról, amit nem kicsit lehetett félreérteni.


Miért tesz ilyet egy férfi, mi érdeke? Én ezt egyre kevésbé értem már. És dühít.


Elmagyaráznátok miért játszottok így valakivel vagy mit csináltok ilyenkor? Érdekel, mert megkeresitek, de mégsem,.....hogy van ez?


Nem tini srácról van szó.


2012. febr. 21. 22:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki felvetette, hogy meleg, csupán azért, mert voltam hasonló szituációban.

Volt egy igazán sármos pasi, akivel rendkívül jó viszonyba kerültem. Állandóan kerestük egymás társaságát, beleestem. Próbáltam utalgatni rá, hogy tetszik, elég egyértelműen, amit azt gondolom más már rég észre vett volna, de semmi. Tulajdonképpen burkoltan, de teljesen érthetően közöztem többször is, hogy odalennék érte. Mintha, nem is tudom, azt meséltem volna el, mit reggeliztem, teljesen hidegen hagyta. Viszont zavarta, ha feltűnően jól éreztem magam más férfiak társaságában, amit megint nem értettem.

Ha egyszer nem tetszem neki, akkor miért idegesíti, hogy mással tök jól elvagyok, ha meg igen, de nyuszi ahhoz, hogy bevallja, akkor mire fel féltékeny?

Mire aztán egyszer leültettem, és megkértem mondja már el mi a helyzet, mert így csak őrlődöm, nem jutok egyről a kettőre, kudarcnak érzem a próbálkozásaim, és egy helyben toporgok, mert nyilván tovább lépni sem merek, mert hátha, mi van, ha mégis.

Mire tulajdonképpen kiderült, hogy valósak a megérzéseim, tényleg féltékeny, csak nem azokra a pasikra, hanem RÁM, hogy gyakorlatilag nekem udvarolnak, és nem "neki", mert homoszexuális. Megértettem, elfogadtam, jóban vagyunk, de képzelheted mekkora hátast dobtam majdnem, mikor kiderült, hogy fél évet elhecceltem egy full reménytelen dologra, mikor egy szimpla, bizalmas beszélgetéssel (ha már éjjel-nappal beszéltünk, és tényleg nagyon jó viszonyban voltunk) megoldódhatott volna ez az egész.

2012. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Igazad van. Nálunk is ez van. Csak ezt felhozni annyira nehéz.


PL volt hogy elugrott hozám, megvárt hazahozott este. Azt mondtam na mos biztos kiböki mit akar, nem mondta el.


Én várok rá, nem tudok így más felé nyitni, borzasztó.

2012. febr. 22. 00:23
 23/37 A kérdező kommentje:

Láthatóan NEM?


De én meg azt gondolom, hogy többet tenni erőszakos dolog lenne és az nem én vagyok.

2012. febr. 22. 00:24
 24/37 anonim ***** válasza:

A nemi identitás témára véletlenül se kérdezz rá!

Egyszerűen leültettem, és elmondtam neki, mit érzek. Azt is, hogy mennyire nehéz úgy, hogy nem tudom kölcsönös-e. Azt is elmondtam, hogy nem fogok rá haragudni, ha a válasz nemleges, de muszáj tudnom hányadán állunk, mert szörnyű kétségek közt lenni. Gyakorlatilag választ követeltem. És mást Te sem tudsz tenni, hogy megnyugodhass, minthogy kicsikarod belőle, mi a helyzet. Ha tudja miként érzel, márpedig, ha elmondtad tudja, nem lehet ennyire önző. Gondolom neki sem lenne kellemes fordított helyzetben.

Én szorítkoztam az egyszerűségre, nem kértem indokot, csupán eldöntendő kérdést tettem fel, hozzátéve, nemleges válasz esetén sem fogok haragudni rá, mert ez, így, most sokkal-sokkal rosszabb az elutasításnál.

Szorítok neked!

2012. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

A gáz az nála, hogy hárít ebben a témában.


Pl a srácot telón hozta fel nekem és rákéredezett mi van velem meg a sráccal, mert azt látja nagyon jóban vagyunk. Ledöbbentem.


Megkérdeztm személyesen mi volt ez. Úgy tett, mintha nem is hallotta volna, így ráhagytam.

2012. febr. 22. 00:32
 26/37 A kérdező kommentje:
Ha nővel látom, rögtön magyarázkodik nekem. Úgy érzem fél, hogy félre értem, ezért előre elmagyarázza, hogy nem kedveli azt a lányt stb.
2012. febr. 22. 00:35
 27/37 anonim ***** válasza:
Hát, ha így beszédesebb, próbálkozz be telefonon... bár nem kedvelem ezt a megoldást. Mégis csak az lenne az igazi, ha látja a határozottságod, hogy MOST választ szeretnél végre.
2012. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Mi van akkor,ha csak havernak néz,te meg többet akarsz?-Ez egy normális fiú-lány barátság.

Minek mérgelődsz,ha te épp úgy nem lépsz semmit?

2012. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem fogok egyről a kettőre jutni vele.


Tudom, hogy kedvel, hiszen nem keresne, nem érdeklődne ez logikus. De nem bírom, hogy ne érjek hozzá.

2012. febr. 22. 00:47
 30/37 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de akkor miért nem hagyott békén, amikor bevallottam.
2012. febr. 22. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!