Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ha van időd elolvasod és válaszolsz?

Figyelt kérdés

Miért tesz egy férfi olyat, hogy egy tanfolyamra jártok egy ideje, olyan 1 éve lassan, és gyakorlatilag amióta megismert, bármi kínja-baja engem hív fel telefonon. Volt, hogy el is ugrott hozzám ezért-azért. Úgy érzem a tanfolyamon keresi a társaságomat, de a hosszú idő ellenére nem lép, pedig tudja, hogy én beleszerettem.


Minden nap szinte, ritka, ha már 1 hét kimarad, felhív, beszél erről-arról, suliról.


Én nem hiszem el, hogy ilyen fontos neki a tanfolyam, hogy késő este is felhívjon miatta, vagy épp megjegyzéseket tegyen nekem a srác barátaimra a tanfolyamról, amit nem kicsit lehetett félreérteni.


Miért tesz ilyet egy férfi, mi érdeke? Én ezt egyre kevésbé értem már. És dühít.


Elmagyaráznátok miért játszottok így valakivel vagy mit csináltok ilyenkor? Érdekel, mert megkeresitek, de mégsem,.....hogy van ez?


Nem tini srácról van szó.


2012. febr. 21. 22:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint

talán próbál haverod maradni.

2012. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

De mire jó a haverkodás, ha tudja, hogy én másként tekintek rá.


Már nem vagyunk tanfolyam társak, lezárult, de most is felhívogat alkalmanként megkérdezi mi van velem, mi újság felém?


Az alkalmanként olyan heti 2-3 alkalmat jelent.


Jobb, ha elkönyvelem barátként?

2012. febr. 22. 17:44
 33/37 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint

Szerintem igen, amíg nem lép mást, addíg könyvelheted barátként,Vagy nagyon gyáva lépni, vagy nem akar,szerintem az utóbbi.Vagy te lépj, smárold le egyik találkozásotok alkalmával, majd meglátod mit válaszol erre.

2012. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Mondtám már én azt magamnak, hogy elég, nem tűrök tovább, de annyit értem el, hogy egy darabig nem vettem fel, de láttam, hogy naponta hívott, csak felvettem.


De nem esik túl jól, amikor tesz nekem egy-egy lyan megjegyzést, amit félre érthetek, nem intim jellegűt, hanem olyat, amiből pl rögtön azt vágom le, hogy féltékeny a másik férfira, aki csak barátom.

2012. febr. 22. 18:12
 35/37 anonim válasza:

Ne haragudj, de mit vársz a válaszadóktól? Többen is elmondták, hogy rövidre kéne zárni az ügyet: kérdezz rá, ne hagy annyiban, vagy egyszerűen hívd fel magadhoz és mássz rá... Persze lehet, hogy félsz attól, hogy akkor meg elveszted. De sajnos ha most így nem érzed jól magad, akkor neked kell akcióba lépned. Mondjuk amikor elkezdtem olvasni a kérdésedet, akkor úgy gondoltam, hogy egy bizonytalan, mulya fickóról van szó, (aki lehet, hogy még szűz) és ezért bénázik, de a válaszokat végigolvasva most már hajlok afelé, hogy meleg. Amúgy te hány éves vagy? Lehet, hogy attól fél, hogy 14 elmúltál-e?

40 F

2012. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Tudod, hogy nem ilyen egyszerű azért az élet.........


Írtam neked privátot!

2012. febr. 23. 17:17
 37/37 anonim ***** válasza:
énis egy évet vártam. soha nem mondtam el neki, ő sem tett vallomást, egyszercsak megcsókolt :)
2012. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!