Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy levegőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, egy lány se érdeklődött utánam, egy lánynak se sikerült felkeltenem az érdeklődését. Senki se néz rám úgy mint férfira.

Nem mondom hogy barátként tekintenek rám mert egy lány barátom sincs, egyszerűen csak nem igazán állnak velem szóba, vagy ha igen akkor is beszélgetek velük de soha nem veszem észre azt hogy tetszenék is valakinek.

Buliba se vesznek észre pedig discoba is járok néha és házibulinak is voltam már házigazdája.


Nemrég megtetszett egy lány. Mások teljesen átlagosnak látják de én megőrülök érte. Már próbáltam hogy elhívom valahova de csak kifogásokat keresett. Már annak is örülök ha köszön. Nem tudja, de ő az akiért nagyon sok mindent megtennék.


21f


2012. febr. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Erősködj egy kicsit, nem kell annyira illedelmesnek lenni, hogy ha azt mondja, hogy nem, akkor jó. Erősködj picit, próbáld meg felkelteni az érdeklődését, rávenni, hogy jöjjön.
2012. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kifogásokat keres, akkor felejtsd el, nem érdekled, sajnálom
2012. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ősi bevetett szokás (mára már sajnos nem), hogy egy férfinak küzdenie kell a nőért, ami nem abból áll, hogy elhívod és 2x nemet mond, akkor a pasi behúzza fülét-farkát és elsprintel. A nők is azt szeretik, ha egy férfi teper értük és nem mond le róluk 1 hét után. Szóval, ha számodra tényleg fontos egy csajszi, akkor mutasd meg neki, küzdj érte. Hidd el, hogy sikeresebb párkapcsolatod lesz!

És nehogy már lemondj róla, mert egy No-name valaki azt mondta. Legyen eszed! Te vagy a férfi! Küzdjél már!!!

2018. ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!