Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Utálom, gyülölöm a testem (alkatom), pénzem sose lesz plasztikai beavatkozásokra, ezek meg nem olyan dolgok, amin fogyással, sporttal változtatni lehet, önbizalmam meg semmi...

2012. febr. 23. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyan küldj már egy képet... Ez eléggé beképzelt marhaságnak hangzik...



21F

2012. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem abból indulj ki, hogy amíg te nem szereted magad, mástól se várhatod el, hogy szeressen.Már pedíg gondolom vágysz szeretésre.Amin tudsz változtass, amin nem tudsz, azt fogadd el, hogy így marad.Én pl kövér vagyok, nem nagyon, de eléggé.De ezen épp akarok változtatni, az egyéb hibáimon nem tudok, így azokat el kellett fogadnom.
2012. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok megint.ne rakj ide ki képet, mert ha tényleg csúnya vagy, akkor a válaszolók fele azzal fog piszkálni, hogy milyen csúnya vagy, a másik fele meg azzal, hogy gyere össze vele(és szinte biztosan csak szexelni akarnak)
2012. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!