Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beperelhetek azért egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelhetek azért egy lányt mert elutasított?

Figyelt kérdés
Konkrétan azzal perelném felperesként, hogy amiért elutasított ezáltal kárt tett az érzelmi fejlődésemben és sértette az emberi jogaimat.
2012. febr. 25. 05:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pereld csak, aztán mész a börtönbe és ott majd análba kapod a vérerest.
2012. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Külföldön ez lehet divat de itt Magyarországon én nem villognék ilyen dolgokkal.

Egyrészt tuti kiröhögnének másrészt meg semmi jogodat nem sértett meg azzal hogy mondott neked egy "Nem" szócskát.

2012. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Arany husimanó!


Nézzük ezt fordítva, jó?

54 éves vagyok, 123 kg, kicsit kopaszodok, pedig nő vagyok. Fogam már nincs, de van egy tutkó műfogsorom. Kicsit izzadékony is vagyok (magyarán bűzlök, mint a disznó), és nem sikerült az elmúlt 20 évben kikezelni a hüvelygombám. De legalább illik a lábamhoz, mert az is gombás!

Van egy kis esztétikai hibám, de hát kinek nincs?

Járunk?

Na jó, akkor elég lesz, ha párszor rendesen megkefélsz.


Ha nem, akkor beperellek, mert megsértettél, kárt okoztál az érzelmi fejlődésemben, és sértetted az emberi jogaimat.

Találkozunk a bíróságon!

2012. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Beperelhetek egy fiút, mert hónapokig hülyített?
2012. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Solarian ***** válasza:
"EZHÜLYE!" gombot a népnek.
2012. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Háháháháh. lol
2012. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem semmi az elképzelés XD


Én inkább azt sajnálom, hogy nincs még olyan törvény, ami megengedi, hogy az ilyen idióta gyíkarcoknak az ember akkora tockost leb@sszon, hogy a fogát kiköpje :-P

A te agysejted is a magányba fog belehalni asszem.

2012. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!