Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék leszbikus lenni. Még nagyon fiatal vagyok. De egyszerűen sírok ha arra gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig 4 fiúval voltam együtt de igazábol mindegyiket szerettem. Mostanában felmerült a kérdés bennem hogy én leszbikus vagyok. És ISTENEM:( én nem szeretnék. A férfiakat szeretném szeretni. De mostanában ezt nem tudom elképzelni hogy milyen jó lenne együtt lenni valakivel.. Nem tudom hogy leszbikus leszek-e. anyukám azt mondta hogy legfőképpen azok lesznek akik fiúsak vagy fiús játékokkal játszottak fiatalabb korukban. én nem. de mostanság olyan furcsa nekem. 14 éves lány vagyok:( és borzalmas lenne az életem ha leszbikus lennék.

úgy érezném kirohannék a világból.

most is sírnom kell ha erre gondolok. lehet hogy ez amiket most írtam értelmetlen de nagyon borzalmas belegondolni:( Mit tegyek hogy elmúljon és minden jó legyen?:(


2012. febr. 25. 18:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Vonzódsz a lányokhoz?

Eltudod képzelni,hogy megcsókolsz egy lányt és élvezed is?

Ha az vagy,fogadd el mihamarabb,különben soha nem fogd megtalálni a helyedet az életben,és csak szenvedni fogsz...hidd el nekem.

22/L

2012. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem rossz ám leszbinek lenni, számomra ez az egyik legnagyobb ajándék, érezni egy másik lány közelségét, gyengédségét. Mikor olyan idős voltam, mint te, én is jártam fiúkkal, de aztán megjöttem Heterovilleből, belőled még bármi lehet, főleg , ha még nem tetszett meg egy barátnőd se. Egyébként anyukádnak nincs igaza ezzel a fiúsd ologgal kapcsolatba.
2012. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Ja, hát homoszexuálisnak lenni csakugyan nagy ajándék az élettől. A nap kommentje, komolyan.
2012. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon boldog vagyok, tudod nem kell idióta nemi játékokban részt vennem, sosem fogok egy tökéletlen férfi után futni, de azért barátként nagyon szeretem őket. Azt, hogy meg mia jobb alányokba talán mondanom sem kell, a hajunk, finom puha bőrünk, az illatunk, az a gyengéd érzelmesség, ami a férfiakban nincs meg, de legfőképp az a mindent felülmúló szeretet, amit akkor érzek mikor szerelmes vagyok. Boldog vagyok, hogy Isten így teremtett.
2012. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
Akkor inkább pedofilnak kéne lenned, tudod a gyerekeknek sokkal finomabb a bőre, nem kell hülye szexuális játékokban részt venned, és az a gyengéd érzelmesség és feltétel nélküli szeretet is csak a gyerekekre jellemző. Most elkezdhetném magyarázni az animal-szexet is mondjuk pézsmapatkányokkal, de egy szó mint száz, örülök, hogy téged Isten így teremtett, kell a változatosság, mert anélkül monoton lenne ez az állatkert.
2012. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom,olyan már,mintha a heterók ellen lennének sztereotípiák,és lenéznék őket a homoszexuálisok.

Azért álljunk már meg egy pillanatra,a normális az,hogy férfi és nő együtt,nem pedig nő-nő,és férfi-férfi..

Engem nem zavar,hogy ha két nő együtt van,de azért ne,hogy már én érezzem magamat rossznak,mert én férfival vagyok!

Ne húzzátok már le a férfiakat,nem azért vagytok lányokkal,mert ők érzelmileg éretebbek,hanem azért mert ahhoz vonzódtok,ez vált ki belőletek szexuális álmokat,és ez az alapja a szerelemnek,nem pedig az,hogy szebb a hajuk,meg a bőrük blabla..Akinek a f@sz kell,annak az kell,mert az vonz,nem pedig azért,mert előnyösebb,hogy alapból ott van,és nem kell vibrit venni...

Tisztára ez jön le,hogy a fériak undorítóak,és,hogy sokkal boldogabb aki leszbikus.Ugyanolyan problémák fognak felmerülni egy kapcsolatban..mert a kapcsolat maga szüli a problémát,nem pedig,hogy ki milyen nemű..

És ezt úgy írtam,hogy legjobb barátnőm,akit tiszta szívemből szeretek leszbikus,és elfogadom olyannak amilyen,támogatom mindenben,de ilyen feminista dumát tőle még nem hallottam.

22/L

2012. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem feminista szöveg, én megpróbáltam szeretni a férfiakat csak nem sikerült, csak leírtam azoknak aheteróknak, akik nem értik, és lenéznek minket.
2012. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szia! Szerintem ott van a baj, hogy bármennyire is szeretted azokat a fiúkat, még nem voltál arra készen, hogy tényleg érzelmileg ott legyél... persze most lehet mondani, hogy de igen... és ha egy kicsit is csalódtál valamelyikben az elvehette egy időre a kedved, vagy csak kíváncsi természeted van... egy dolgot tehetsz! NE gondolj arra, hogy te nem akarsz leszbikus lenni, mert azzal csak fokozod azt, hogy növeled az esélyét. Vedd lazán a dolgokat, ha a lányokat kezded el megkívánni még az sem vészes... akkor van baj, ha rájuk nyomulsz... volt már a legjobb barátnőm is ilyen helyzetben. Csak állj pozitívan mindenhez! Nála is elmúlt ez a fellángolás... és még nagyon sokat változhatsz! :)
2012. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19%
Gyere baby, én heterót csinálok belőled... :)
2012. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Először is nyugi, ne görcsölj ezen, nem érdemes. Kamaszkorában a lányok többségének megfordul a fejében, hogy milyen lenne, ha... De ettől még nem leszel leszbikus, sem biszexuális. Ne lovald bele magad a témába, mert csak megijedsz, holott lehet, hogy teljesen alaptalan az aggodalmad.

És lassíts kicsit. Fiatal vagy még nagyon, ha éppen nem kell neked pasi, nem azt jelenti, hogy már nem szereted őket. :)

2012. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!