Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék leszbikus lenni. Még nagyon fiatal vagyok. De egyszerűen sírok ha arra gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig 4 fiúval voltam együtt de igazábol mindegyiket szerettem. Mostanában felmerült a kérdés bennem hogy én leszbikus vagyok. És ISTENEM:( én nem szeretnék. A férfiakat szeretném szeretni. De mostanában ezt nem tudom elképzelni hogy milyen jó lenne együtt lenni valakivel.. Nem tudom hogy leszbikus leszek-e. anyukám azt mondta hogy legfőképpen azok lesznek akik fiúsak vagy fiús játékokkal játszottak fiatalabb korukban. én nem. de mostanság olyan furcsa nekem. 14 éves lány vagyok:( és borzalmas lenne az életem ha leszbikus lennék.

úgy érezném kirohannék a világból.

most is sírnom kell ha erre gondolok. lehet hogy ez amiket most írtam értelmetlen de nagyon borzalmas belegondolni:( Mit tegyek hogy elmúljon és minden jó legyen?:(


2012. febr. 25. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
25%
Csakis CSAKIS a fejedben dől el! Nincs olyan hogy nem akarokde az leszek
2012. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikusok és a meleg is élhetnek teljes életet és a heterók sem biztos, hogy teljes életet tudnak élni. Inkább a tanulásra fókszálj! Ne a párkapcsolatokra, szexre. Azok úgy is jönnek, ha úgy alakul, ha keresed, ha nem. Másrészt fogadd el magadd, mindig úgy, ahogyan vagy! Mert boldog csak akkor lehetsz! De látom te még elméleti síkon sem fogadnád el, ha kis életed nem felelne meg a társadalomnak.
2012. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Hikari Zakuro válasza:
100%
Igazábol megértelek! Csak annyi a külömbség hogy te probálsz ellene tenni engem nem igazán izgat ^^ ha gondolod volt egy barátnőm akinek segitetem kilábalni ebből a korszakábol ird le hogy vagy fent facebookon bejelölek és dumáljunk ^^
2012. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!