Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sikerült volna lezúzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sikerült volna lezúznia az önbecsülésem egy srácnak? :\

Figyelt kérdés

Tegnap az öltözőben az egyik srác meg néhány haverja elkezdett "hülyülni".. mintha seggbek.úrnák egymást stb. Én meg így halkan (de ezek szerint hangosan) benyögtem az egyiknek, hogy hülye b*zi.


Ő meg lassan odafordult és odajött hozzám (háttérben természetesen ilyen húúú:D hangok) és miközben lassan végigmért kérdezte h ezt komolyan mondtam-e? Én meg h igen.. Erre mondta h csak közli, hogy biszex és sokkal jobban néz ki mint én. Meg h valószínűleg több csajt d.ugott már meg biszexként mint én heteró létemre. Aztán még kacsintott is.


Erre behúztam neki egyet.... :S Ő meg tök nyugodtan rámmosolygott és elkezdte h nem akar verekedi most. Aztán hozzáfűzte h ma 5-kor legyek ott az xy helynél. Azt hittem h majd ott akar bunyózni de nem. Edzése volt, küzdősport. Szóval azért mondta h nem akar verekedni mert úgy kb esélyem se lett volna.


De ez még semmi.. odament hozzá valami csaj és beleugrott az ölébe meg lesmárolta. Mondtam magamban h ilyen nincs.. Odamentem és megkérdeztem a lányt h tudja-e h a pasija szereti a f@szt is. Ő meg hogy persze, de most az a lényeg, hogy őt szereti.


Ennyi. Felmondok :D Lealázott egy biszex srác. :\

Kicsit magamba zuhantam.. :\ Vélemények?


18/F


2012. febr. 25. 18:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Különben három módja van annak, hogy visszaszerezd az önbizalmad:

- megtanulsz te is verekedni, és lenyomod tisztességes harcban

- elszereted tőle a barátnőjét

- elszereted őt a barátnőjétől :)


Ha ezek egyike sem megy, akkor fogadd el a szerepedet, mint béta hím.

2012. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

..... Jézusom, miért lennék én látens homo?


Jó, ezek után lehet értékelem, hogy nem akart elgyepálni. Amúgy hallottam már, hogy azt mondják róla biszex. De amit akkor műveltek az öltözőben, kiakasztott, és ez a 'hülye b*zi" kicsúszott a számon.. :\

2012. febr. 25. 19:00
 13/28 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy legközelebb valami más csússzon BE a szádon :DDDD
2012. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
18:59! Az első két variáció nem rossz, a harmadikat pedig remélem nem gondoltad komolyan..
2012. febr. 25. 19:04
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Jézus is megmondta: Nem az tesz tisztátalanná, ami bemegy a szádon, hanem az, ami kijön. :)
2012. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19:04 Ismertem már egy-két ilyen "hülyeb*zizó" embert, és amit megtudtam róluk, annak alapján gondoltam, erre van a legnagyobb esélyed... :P
2012. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Na jó, ezt a szájas témát hanyagoljuk szerintem :D


Amúgy nem sokkal helyesebb nálam, lehet lenne esélyem a barátnőjénél. Bár ezek után, hogy ilyen szépen bemutatkoztam, nem hinném..

2012. febr. 25. 19:07
 19/28 A kérdező kommentje:
19:06 most pontosan mire is célzol?! Hogy bennem is van hajlam? Nem hinném....
2012. febr. 25. 19:09
 20/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sem vagy látens homokos. Te egy igazi köcsög vagy... :)
2012. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!