Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan azt érzem, egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan azt érzem, egyedül vagyok az idézet érzéseivel? 14/L

Figyelt kérdés

~Lehet, hogy szeretlek, de nem az ágyadat, lehet hogy kívánlak, de hagyjuk a vágyakat. Lehet, hogy kívánlak, remeg a testem, de elég ha annyit tudsz, beléd vagyok esve. Lehet, hogy csókolnám mohón a szádat, de nem az a nő vagyok, kit könnyen ágyba rángatsz. Ha szeretsz, akkor gyere és mutasd meg mit tudsz, ha nem szeretsz akkor menj, utánam ne fuss. Lehet, hogy jól szexelsz ha szíved nincsen hozzá, nálam mehetsz a p*csába, nálam magasabb a korlát.~


Az idézet sz*r a lényeg nem az, de a mai világban miért ilyenek a tinik? Elég kevesen vannak akik egyet értenek az idézet mondani valójával, ami egyébként saját :)) Tudom,hogy nem jó az idézet, de a lényeg most nem az, hogy mennyire rossz, hanem amit monddani szeretnék vele :)


2012. febr. 25. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
biztos hogy csesztetni fognak,de ne törödj vele. ne add fel önmagadat. a többi legyen csak ribanc..
2012. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tactical ***** válasza:
Én is nyolcadikos voltam, amikor elkezdtem túlzottan komolyodni, de középsuliban sose csesztettek ezért, legalábbis eddig nem. Igaz én fiú vagyok és tudom, hogyan megy ez a lányok között.
2012. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

:) Feladni nem fogom magam, legyenek ribancok ha nekik ez jó, én maradok a normális kamasz kategória.

Igen, talán a fiúknál más. Bár ha már 1-2 nem szexmániás könnyen furcsa szemmel néznek rá.

2012. febr. 26. 20:23
 14/17 Tactical ***** válasza:
Én megkaptam a "jófiú" szerepet és kész. Amúgy még pasit/párt se lesz találnod magad mellé, mert középiskolában kapósak a komoly lányok.(legalábbis mifelénk)
2012. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:) Nálam az olyan mehet a búsba :)) Ha komolyan gondolja, akkor max lehet valami, a gyerekes hülyítései nem érdeklne, de egynelőre egyátalán nem akarok pasizni:))
2012. febr. 26. 21:03
 16/17 Tactical ***** válasza:
Tanulj pszichológiát és tanuld meg elemezni az embereket. Szerintem illene a személyiségedhez. :)
2012. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:) Okés, köszi:)
2012. febr. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!