Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hülye kérdés lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülye kérdés lesz, elismerem, de nem hagy nyugodni a gondolat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem vesznek észre az emberek? Komolyan nagyonszép vagyok,nem egoizmusból,de mondták már páran,és szerintem is nagyon szép arcom van. De úgyérzem,mindenkinek csak a tucatszépségek,meg a cicababák kellenek. Átlagos alkatom van,nem vagyok csontsovány. Talán ez a baj? Nem hordok kihívó ruhákat.
2012. febr. 25. 20:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy csomó átlagos vagy csúnyácska lánynak is van barátja. Nem azért, de csak a külsőségekről írtál. Nem lehet, hogy van valami taszító jellemvonásod? Vagy elhiszed magadról, hogy komolyan "nagyonszép" vagy és nem mernek közeledni, mert egy picit fennhordod az orrod? A stílusodból kicsit úgy tűnik, lenézel másokat. Aki szép és nem te vagy, az cicababa meg tucatszépség?
2012. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy egoistának tűnik a kérdés,és megértem,de nemtudom máshogy megfogalmazni. Nem,rengeteg szép lány van,és én nem hiszem el magamról,hogy szép vagyok.
2012. febr. 25. 20:37
 13/25 anonim ***** válasza:
kimondtad a megoldást. nem hiszed el magadról. nem kell egoistának lenned, de azért ha szép vagy akkor azzal legyél tisztában. aki nincs rendben magával, azon meglátszik az önbizalomhiány, és emiatt "nem veszik észre".
2012. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
:)Hogyan lehet leküzdeni a félelmet? mindig úgy érzem magam,mint egy jeti,és nemtudok ez ellen mit tenni
2012. febr. 25. 20:40
 15/25 anonim ***** válasza:

"és szerintem is nagyon szép arcom van."

Akkor? Most elhiszed, hogy szép vagy, vagy nem?


Nem vagyok tucatszépség, nem is hiszem magamról, hogy szép vagyok, de van barátom, aki ezt gondolja rólam. Nem arról van szó, hogy valaki elhiszi-e magáról, hogy valamilyen, vagy nem. Kell lennie valamilyen tulajdonságnak, ami megfogja az embereket. Kedvesség, humor, jókedvűség, derű, egy sugárzó mosoly... valami rá jellemző. Nem lehet, hogy ez hibádzik?

2012. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem,ez biztos nem. Inkább az,hogy valahol legbelül érzem,hogy szép vagyok,meg mások mondják,csak nagyon önbizalomhiányom van.
2012. febr. 25. 20:44
 17/25 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem bántani akarlak. De egyik mondatodban elhiszed, hogy szép vagy, aztán nem hiszed, legbelül érzed. Csak a szépséggel vagy hajlandó foglalkozni és elveted annak a lehetőségét is, hogy más a probléma. Nem értem, de tényleg... Nekem ez kicsit fura.
2012. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tudom,mert nagyon kettős érzéseim vannak. Mindenesetre nálam a szépség másodlagos lenne,de velem ismerkedni sem akarnak,csak a barátaim tudják a jó tulajdonságaimat. pl.nagyon vicces
2012. febr. 25. 20:54
 20/25 anonim ***** válasza:
89%

Helyesírást azért neked is kén egy kicsit gyakorolni...

Mondjuk ez még nem vészes eset.



Amúgy nem biztos, hogy szép vagy. Lehet, hogy egyáltalán nem vagy az. Szerintem mindenkinek mondták már, hogy szép, még a csúnyácskább lányoknak is.

Ne te magad döntsd el, hogy mennyire vagy szép!

És igen, kicsit egoistának tűnsz, meg így írás alapján annyira nem vagy szimpatikus (vannak tőled sokkal rosszabbak, tényleg nem bántásból mondom)

Szerintem ne foglalkozz vele, hogy észrevesznek-e, vagy sem...

Ezt mindig hallhatod, de azért én is elmondom: a szépség mindenkinek mást jelent. Lehet, hogy te és még páran szépnek látnak téged, de a többi ember nem.

2012. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!