Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hülye kérdés lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülye kérdés lesz, elismerem, de nem hagy nyugodni a gondolat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vajon miért nem vesznek észre az emberek? Komolyan nagyonszép vagyok,nem egoizmusból,de mondták már páran,és szerintem is nagyon szép arcom van. De úgyérzem,mindenkinek csak a tucatszépségek,meg a cicababák kellenek. Átlagos alkatom van,nem vagyok csontsovány. Talán ez a baj? Nem hordok kihívó ruhákat.
2012. febr. 25. 20:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
"Ki dönti el,hogy szépek vagyunk-e?" :D
2012. febr. 25. 20:57
 22/25 anonim ***** válasza:
Másokról te döntöd el, hogy szerinted szépek, vagy sem. Vagyis, hogy megfelelnek-e az ízlésednek. Így azt, hogy te szép vagy-e minden más ember, aki lát téged. Persze van egy általánosan elfogadott kép arról, hogy mi a szép, de az csak a nagy többség véleménye, meg a divat kérdése. Egyénenként ez változó. De nem a külső miatt fognak felfigyelni rád. Akármilyen szép lehetsz, senki nem akar kapcsolatot egy egoista, ellenszenves lánnyal, akinek folyton azt kell bizonygatni, hogy de figyelj, tényleg szép vagy...
2012. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Ivan Iljics ***** válasza:

Hahahaha.


Most komolyan? Itt sír a szád?

Hihetetlen.


Elhívok egy lányt. Nemet mond. Elfogadom és nem hívom el többet mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Később meg azt hallom vissza hogy a csaj rinyál hogy nem kell senkinek.

Ez elég idegesitő és szerintem a Te esetedben is így van.

2012. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mi kell? Stílus!

S hogy ki legyél békülve önmagaddal,nem csak a szépeknek van barátnőjük. A kis sutácskáknak és csúnyácskáknak is van barátjuk s rájuk is gerjednek a pasik ha olyan erőteljes a kisugárzásuk!

2012. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amúgy én eldönthetem hogy ki szép,ki nem ha akarod. :-D

Mindenkinek más jön be!!! Ne légy már ily naív. Békülj ki önmagaddal s minden oké lesz.

Minden lánynak szokták mondani hogy szép,szóval nem tartalak EGO-snak :-) Mindenki szép vhol :-P

2012. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!