Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
sziasztok. olyan kérdésem lenne, hogy van egy srác, aki nagyon tényleg nagyon tetszik, kedvelem, mert nagyon más mint a többiek mindketten 17 évesek vagyunk, és szerintem egymás 'esetei'. korábban már jártunk, egyáltalán nem is tudott elkomolyodni, mindketten elszúrtuk. aztán idővel jöttek jelek az ő részéről is, voltak találkák, 1-2 csók, de mikor mondtam, hogy akkor én tényleg komolyan gondolnám mondta, hogy ő is és találkozhatnánk de sosem lett belőle semmi, aztán meg magától nem is keres, de suliban ha összefutunk nagyon kedves meg közvetlenül viselkedik. most nyugodjak bele, hogy mégsem kellek neki és talán csak játszadozott, vagy próbálkozzam nála? próbáltam túllépni igazából a dolgon, de sajnos így is minden nap rá gondolok.. :(
2012. febr. 28. 18:42
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Szerintem a 17 éves fiúk többsége még nem olyan érett mint az ugyanannyi idős lányok. Ebben a korban számukra egy csók csak egy csók volt bármilyen elkötelezettség nélkül. Ám ez változó, de általában 18 éves korukra megkomolyodnak a fiúk. Addig is ne aggódj, állj hozzá pozitívan. Próbáld elvonni a figyelmedet róla. És ki tudja, talán ő lesz a herceged. :)

2012. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj felé nyitni.Ha összefuttok suliba kérdezz tőle pár dolgot,de teljesen általános dolgokat.Ha nem kérdez vissza,akkor valószínűleg annyira nem érdekled már...
2012. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Múltkor egy buliban összefutottunk és félrehívtam volna csak úgy beszélgetni, de elutasító volt. A barátnőim is azt mondták, hogy furcsának tűnt. (alapvetően mosolygós, közvetlen de akkor teljesen másként viselkedett) nekem eléggé rosszul esett akkor és nem törődtem vele erre a suliban emgint ugyanúgy viselkedett mint azelőtt. Nem szívesen mondanék le róla, ezért is kérem a tanácsokat.
2012. febr. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!