Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom elég feszült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég feszült a munkája miatt. Mit tegyek ha ma este találkozunk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tuti, hogy fáradt is lesz és nem lesz túl jó hangulata sem. Fiúk, ti ilyenkor minek örülnétek, mit csináljak? Süssek neki valamit, este kényeztessem vagy csak masszírozzam meg? Vagy inkább hagyjam békén és csendben bújjak oda hozzá? Ilyen még nem volt, általában nem szokott ilyen rossz hangulata lenni de most sok a problémája.

1 éve vagyunk együtt.

19L



2012. márc. 4. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor azt szoktam a férjemnek mondani hogy menjünk le a közeli bárba és igyunk meg egy sört. Ott pedig mindig kibeszéljük belőle a feszültséget. Jó ha az ember el tudja mondani mi bántja, Te pedig támogasd!
2012. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha én fáradt vagyok akkor csak egy jó kiadós alvás segít..ne nyüzsögjenek körülettem mert az a halálom :S
2012. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet mindegyik:)

Ha szeret téged, akkor te vagy az egyik dolog, ha nem az egyetlen, ami szép az életében és biztos imád nagyon:)

Ha kissé stresszes vagy fáradt érthető...De én tuti nem utasítanálak vissza és örülnék ezeknek.

2012. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Picilàny (1986) ***** válasza:
Én főznék valamit.....utàna meg este àgy mellé egy forro tea és jég kocka...elsőnek korty teàba és kezdődjék az oral majd 2 jégkocka és ugy megint tea megint jég....3 perc aladt el megy;)
2012. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amint az első írt, elég jól hangzik. De az biztos, hogy én speciel a tel felsorolásodból az utolsót választanám, kérdező.

Ilyenkor egy kis nyugalom az ami segít. Én is kifejezetten utállom, ha ilyenkor nyüzsögnek körülöttem.


Szexre pedig ne nagyon számíts :D Bár ember függő...



21F

2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti a bort, forró fürdő gyertyafényben egy pohár vörösborral, majd masszázs, és egy kis kényeztetés...

Egy ilyen után (még ha nem is szeretem a bort, bár lehet úgy ízesíteni, hogy finom legyen), tuti mindig fáradtan mennék haza :D

2012. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!