Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt szóvá tegyem, vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt szóvá tegyem, vagy felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma randira megyek valakivel. Előbb ráírtam chat-en, hogy akkor biztos-e a mai nap. Dehát ugye nem kezdhetem egyből azzal, hogy "Na akkor ma találkozunk?" ezért előtte megkérdeztem, hogy hogy van, mit csinál stb..és elkezdte sorolni, hogy ma mit fog csinálni. Na itt csak pislogtam:

-Most fog enni

-Kimegy bmx-ezni egy kicsit

-3kor elmegy valami vonathoz "gengelni" (ebben az időpontban lett volna a randi)

-Aztán 7körül meg megy haza...

Erre én kb. semmit nem tudok neki írni, tehát az, hogy ő kért randit, és már egy hete tervezzük, de most mintha nem is emlékezne rá...Szóval értitek.

Na mi legyen?


2011. ápr. 30. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen közöld vele,hogy mit beszéltetek meg. Persze ne olyan anyáskodóan,meg hárpiásan,meg ne kérd számon. Csak mond meg neki,hogy te úgy emlékeztél,hogy ma randitok lenne...
2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
írd azt, hogy "akkor ma ezek szerint nem találkozunk?" Neked is tervezned kell a napodat, szóval ez nem nyomulás, egy érthető kérdés. lehet, kiment a fejéből.
2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet beparázott!inába szállt a bátorság.Én rákérdeznék,hogy akkor most mi van?
2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veled akart gengelni. A lányoknál így hívják a randit.
2011. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De én vagyok a lány:"D

Hát megpróbálom finoman rávezetni azért..

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat.

2011. ápr. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!