Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőies vagy fiúsabb? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies vagy fiúsabb? Fiúk, nektek melyik?

Figyelt kérdés

A nőiesebb vagy a fiús lányok jönnek be? Lányok, rátok melyik illik jobban?

Én simán felveszek egy bőbb fazonú kapucnis pulcsit bőrkabáttal és Converse-val, kiengedem a hajam, és fel rakok egy kis fekete szemfestéket, és el vagyok vele :)

[link]

[link]

Szóval inkább ez a laza, "vagány" stílus jön be..


De vannak a hajpántos, tökéletes, legújabb divat szerint öltözködő lányok, akik mindig nőiesek, és tömeglányok, azaz szinte mindegyik ugyanúgy néz ki, és semmi egyediségük..(Persze vannak kivételek)

Nektek melyik jön be jobban? A vagány vagy a lányos divat őrült? Vagy mindegy? :)

14L


2012. márc. 6. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy felveszel egy kapucnis pulcsit, még nem leszel fiús...

Ahogy a nőiesség sem csak a sminkesdivatos kényeskedésben merül ki.

2012. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is úgy értettem. Csak azért van különbség egy bő pulcsi és egy szoknya között.. És nem írtam egy szóval sem hogy egy "lányos" lány csak kényeskedős lehet.
2012. márc. 6. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A nőiesek a tömeglányok, a converse-sek meg az egyediek ? Te nagyon el vagy tévedve. Összes tini kis csaj converse-ben futkos az utcán. És nagyon kevés nőies nőt látni, bár 14 évesen nem lehet nőnek nevezni még csak lánynak. :-)
2012. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a Converse-ről van szó. Az csak egy példa, hogy a legújabb cipőkhöz képest (pl az a telitalpas csizma, ami minden második lány lábán megtalálható..) az mennyivel lazább. Meg nem is ez volt a kérdés, és ezen vitázhatnánk elég sokáig, de felesleges mert mindenkinek más a véleménye. Csak kíváncsi vagyok, hogy külsőre melyik típus jön be jobban. ennyi :)

És a korom is tökmindegy, mert nem azt írtam hogy CSAK 14 évesekről van szó..

2012. márc. 6. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a nőies fiúkat szeretem :)
2012. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Nőies vagy fiúsabb? Fiúk, nektek melyik?


A nőiesebb vagy a fiús lányok jönnek be? Lányok, rátok melyik illik jobban?"


Egy adag szellemességet reggeliztél?? :)

2012. márc. 6. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a fiúsabb lányokat kedvelem
2012. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!