Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy lányba de neki van barátja?

Figyelt kérdés
Mindig tök jól elbeszélgetünk, nagyon jól megvagyunk, de tudom, hogy van barátja! most akkor mit tegyek?
2012. febr. 28. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
hagyd a fenébe. ha szétválasztod őket, egy féreg vagy
2012. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Keress másik lányt.
2012. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd békén. Ha belekavarsz a kapcsolatba, akkor tényleg szemét vagy.

Ha szakítanak esetleg, akkor keresd meg, ha nem akkor hagyd békén. Van rengeteg lány.

2012. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké erre voltam kiváncsi! Azért kérdeztem csak meg mert elég félreérthető jeleket adott!
2012. febr. 28. 21:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős történet. Én ezt megcsináltam hogy udvaroltam a lánynak annak ellenére hogy volt barátja végül a lány barátja ezt nagyon félre értette mert én közben nyomultam is a csajra, a srác dobta a lányt a csaj meg mondta hogy felejtsem el őt mert ez így nem jó. 3 hétig próbált kibékülni a barátjával nem jött össze. Majd utána pár nappal késöbb áthívott hozzá és mondta hogy a haverságunknak vége, felejtsem el őt ne hívjam egy utolsó szemét vagyok és így meg úgy lehordott engem valamint mivel egy suliba jártunk eléggé megalázott párszor meg szinte mindenkinek elhordta hogy egy aljas vagyok sokáig nem tudtam becsajozni pontosan ezért. Végül egyetemista lettem akkor gyakorlatilag új város, új hely, új baráti társaság plusz néhány régi akik kiálltak mellettem új nők szinte minden más volt és akkor újra helyre jött minden.

Tudom hogy egy aljas féreg voltam nagyon megbántam és megis kaptam ezt a pofont az élettől.

Neked kérdező én azt tanácsolom hogy bármennyire is szerelmes vagy ne ess bele az én hibámba, hidd el annyi lány van még és kitudja lehet hogy van egy olyan másik lány aki sokkal jobban illik hozzád. Ha annyira szereted azt a lányt akibe bele vagy esve vagy békén hagyod vagy csak időnként beszélgettek ha úgy haverok vagytok. Hidd el ez így lesz a legjobb.

2012. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. febr. 28. 21:51
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Aa félreérthetö jeleket ad, akkor hagyd békén, de ha egyértelmü hogy téged akar, akkor tegyél érte.

A páromnak még mindig völegénye van , bennünket se befolyásol, mindig vannak luzerek.


35/F

2012. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
engem sose foglalkoztatott h a kiszemelt csajnak van e pasija. nekem a csaj tetszett nem a pasi. csináltam mindent ahogy kell és ha összejött összejött ha nem nem.hameg a pasija felhivott h agyonver akkor megmondtam neki a címem h ide jöjjön mert végülis igaza volt de akkor jöjjön is...hát egyik se jött. szoval ha tetszik a csaj és elbirja a lelkiismereted h szétválasztasz egy kapcsolatot akkor gyerünk előre. ha tudod h bántani fog h fájdalmat okoztál a csajnak akkor emg fül farok behuz és oldalogj tovább
2012. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

én viszont fordítva jártam....igaz egy segggfej voltam!


de magasról lesz@rom hogy ki minek gondol! És hogy miért???

Azért mert a csaj végül miattam hagyta el a pasiját, minden követ megmozgattam érte, és belémszeretett, igaz 5 hónapomba tellt kivárni és addig kellett küzdenem érte, de mér 1,5 éve együtt vagyunk és megérte minden perc!


És lesz@rom, hogy mibe rondítottam bele vagy sem, mert megszerettem és ő is engem, és az én BOLDOGSÁGOM volt a tét, nem a másik pasié! Az enyém!

27/f

2012. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szóval a 21:53-assal értek egyet!


21:55-ös voltam)

2012. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!