Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bunkóság ha egy csúnya fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság ha egy csúnya fiú megnéz egy szép lányt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az bunkóság, ha bármilyen ember, a fejéd bedugja a másik ember nadrágába vagy mellei közé, az illető akarata nélkül.
2012. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

*fejét

*nadrágjába

itt már elfelejtek írni.

2012. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
De te most arra vársz, hogy azt írjuk hogy nem és valami mást kérdezz utána. Vagy tényleg ennyire bűnösnek érzed magad?
2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy!
2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Valahogy nem érzem méltónak arra magam, hogy rájuk nézzek.
2012. márc. 7. 19:45
 6/33 anonim ***** válasza:
Neked nagy önértékelési gondjaid lehetnek.
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy?
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 tetro ***** válasza:
97%
Sajnos ez így van. Maximum két szinttel feljebb illik megnézni egy lányt. Értsd, ha te mondjuk egy hármas vagy, akkor max egy ötöst. Kivéve ha erős hármast, mert akkor még megnézhetsz egy gyenge hatost, de azért akkor már egy kicsit bunkó vagy. De lehet annak a hatosnak épp ez jön be, mert önbizalom hiányos vagy valami. Szóval ha ennél magasabb szintű lányt látsz meg, akkor illedelmes fordítsd el a fejed, de úgy hogy ezt se vegye észre. De a legjobb hogy ilyen lovaknak gyártott szemellenzőt is hordasz, hogy véletlenül se higgye azt, hogy tetszett neked.
2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ember! Azt nézel meg akit akarsz! Mi az, hogy nem vagy méltó?! Ne őrjíts meg -.-

Én mozgássérült vagyok és versenytáncos barátnőm van. Így ismert meg, már ebben az állapotban. Akkor most én sem vagyok méltó hozzá?!

2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
attól még ,hogy nem vagy olyan "szép" ugyan olyan ember vagy mint a többi "helyes" srác és nem érsz kevesebbet a többinél. minden ember egyenlő.. csak ezt nem mindenki tudja és többet képzel magáról.. szóval ha nekik joguk van megnézni egy szép csajt akkor neked mért ne lehetne?
2012. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!