Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bunkóság ha egy csúnya fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság ha egy csúnya fiú megnéz egy szép lányt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
És az ilyeneknek megy a nyugdíj..
2012. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Igazából rád se mernék nézni.
2012. márc. 7. 20:48
 23/33 anonim ***** válasza:

Az a bunkóság, ha mondjuk visszafordulsz az utcán, és megnézed hátulról...

Ha szembe jön veled, és végig nézel rajta, az nem bunkóság. Szerintem ettől jobban is érezné magát a lány.

2012. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

engem ma nézett egy buza egész nap a buszon, nagyon sz@r volt:D

F18

2012. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
#24 Ezt miért írtad ide?
2012. márc. 7. 22:10
 26/33 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem rég még a papákról volt szó xD
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha abból indulsz ki ,hogy némelyik ronda, undorító komának olyan bomba nője van ,hogy beszarsz és van olyan amelyik különösebben nem is pénzes ! Akkor az miért volna baj ,hogy megnézed ? Nyugodtan oda is mehetsz próba szerencse. Nagy kaland ki a f4szt érdekli mit gondolnak ezek a rohadt dögök csak arra jók ,hogy minket kielégítsenek primitív buta nőstények
2012. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Primitív, buta nőstények..LOL


Egyébként engem nem szokott zavarni, ha megnéznek, sőt, örülök neki.Akkor is, ha szerintem az a fiú nem túl szép.Olyan aranyosak, mikor tátva marad a szájuk.xD

De a 60 éves papik engem is kiakasztanak...

2012. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
90%

"Én a dolog másik oldalán állok. Engem szabályosan kiborít ha egy nekem nem tetsző pasi nézeget valami olyan pofátlan módon és úgy, hogy az iszonyú kellemetlen- na meg a 60+os tatáktól is kivagyok.."


Lehet csak azt nézik, hogy milyen beképzelt plázapitsa vagy!

2012. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

A kedves 29-nek:

Angyalom:)

Nem vagyok az,közel sem:)

Ezek szerint téged még soha nem néztek meg ha azt hiszed,csak a plazámacskákat részesítik ebben a kitüntetett bánásmódban..

2012. márc. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!