Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúk, Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, Lányok! Mi a véleményetek erről a fiúról és viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Ez a fiú német, de Magyarországon lakott, de utálja az országot és Németországba fog költözni ősztől. Mint már mondtam, utálja az országot, ezért minden magyar dolgot kidob és széttör. Pl.: volt 5(!) magyar érintőképernyős telefonja, azoktól is megválik (állítása szerint, széttöri őket) + 1 magyar laptopot tör szét, meg 1 magyar számítógépnek azokat a részeit, amik magyarok. Ezeken kívül kisebb magyar dolgait is kidobja, illetve széttépi és elégeti. Ilyenek például a magyar ruhái, töltői, zsinórjai, egerei, magyar írásos lapjai, lemezei, dvdv-éi, cd-éi és egyéb apró kacatok még.

Az alábbi képen ő látható. A mellette levő képen egy szemeteszsákban vannak a magyar szemeteinek egy része.


1. [link]


És a kezében lévő lap közelebbről:


2. [link]


A lapra nagyjából és röviden ennyi van írva NÉMETÜL: "Utálom Magyarországot. Szar!Szar!Szar! (és még néhányszor a "szar" szó). Ha valaki tanul németül, akkor meg fodja érteni.


Igazából ő az exem....és nemrég szakítottunk (a lap alján ott van az új csaja neve is + az ő neve), és régebben nem ilyen volt. Kedves volt és imádtam, de nagyon megváltozott. Most a leírtak és a képek alapján mi a véleményetek róla? Fiúk és lányok?

A kérdésem igazából a lányokhoz szól. Ti járnátok vele? Mi a véleményetek a fiúról? Most védem őt, de régebben tényleg nagyon nagyon imádtam őt, de most emiatt (és egyéb dolog miatt, amit most nem részletezek) nagyot csalódtam benne. Nektek mi a véleményetek?


Kort és nemet írjatok!

Köszönöm!



2012. márc. 7. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ostoba kis pö.cs...


Ha mondjuk a szülője lennék és tényleg összetörne bármit szándékosan, akkor legközelebb saját pénzéből vásárolhatna.


De így ismeretlenül is megérdemelne 2-3 nyaklevest.

2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy általam nem kedvelt ember szavaival fogok élni (Gyurcsány Ferenc) Akinek nem tetszik valami annak el lehet takarodni innen.
2012. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Idióta kis majom...

Nem lehet, hogy a szakításotok okán utálja a magyar dolgokat?

Pl. én exem felvidéki. Eléggé átcseszte a fejem, amin még a mai napig nem tudom teljesen túltenni magam. A családja sem volt valami kedves hozzám, így a szakításunk után kissé megbélyegzem én is a felvidékieket. Tudom, hogy nem mindenki egyforma, és nem nemzetiségtől függ, hogy milyen ember az illető, de azért ez az emberben megmarad. Én sajnos rosszat fogtam ki.


Exed szerintem még nem jutott el erre az értelmi szintre, és lehet, hogy így akar "bosszút állni."

2012. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sztem meg kapja be....ha nem tetszik valami el lehet menni...ennyiii....:D.....15/f....ám a véleményem....hülye nincs mit tenni...xd
2012. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fel akar vágni valakinek ezzel a viselkedésével. És ettől hiszi magát menőnek. Bár általában német/ holland emberek Mo.-ra csak mint mi játszótérként tekintenek ahol következmények nélkül csinálhatnak bármit. pl nyáron Balatonnál figyelhető ez meg.
2012. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos így van....://
2012. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igazatok van!
2012. márc. 8. 20:06
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy szerencsétlen undorító gyökér! Nem érdemel annyit se hogy foglalkozzatok vele!

Ha pedig nem tetszik neki a Hazája, akkor pedig ággyő - a határok nyitva állnak mindenki előtt!

2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!