Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert serteget a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert serteget a baratom?

Figyelt kérdés

egy honapja vagyunk egyutt de tok csunyan beszel velem es kritizal masok elott is. Mintha le akarna jaratni..

A tesom feltett a 3 eves kislanyarol egy kepet facebookon o, marmint baratom meg alairta hogy dagadt diszno. Eleg serto egy kislanyra, ki se tudjuk torolni. Ez normalis? vagy ez vicces csak en nem ertem?



2012. márc. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ez egy bunkó -.-
2012. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi vérbeli tapló paraszt.

Remek választás volt a srác, már ne is haragudj...


Hagyd ott a francba.



21F

2012. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mar otthagytam, de akkor se ertem!
2012. márc. 8. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen paraszt. Vanak ilyen emberek
2012. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 étoile et lune ***** válasza:
Így éli ki magát, amúgy kisebbségi komplexusa van, mert nincs előtte normális példakép.
2012. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt mar en is eszrevettem hogy kisebbsegi komplexusa van, de tok fura mert masok elott meg jatsza a tokeleteset. Normalis elete is van, fix munkahely, kulon lakas, auto, bat ennek nincs hozza koze! Nem gondoltam volna, hogy ennyire felreismerhetek egy embert. Nekem ez akkor se normalis, nem birom megerteni.
2012. márc. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!