Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kitudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kitudjam verni őt a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki tetszik nekem. Folyton rágondolok, nem tudom kiverni a fejemből. Sokszor nézek rá a facebook profiljára is mostanában, pedig face-n sem lógok sokat... Van csaja, és rossz nézni, ahogy nyílvánosan nyáladzanak etc... Szar érzés. És ha arra koncentrálok, hogy ne gondoljak rá, akkor csak még nehezebb lekattannom róla.

Szerintetek lehet, szerelmes vagyok?

13/l


2012. márc. 8. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valamit, pl tanulj facebook helyett.
2012. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÍGy se lógok sokat face-n. Ha fent vagyok is, általában az ő adatlapját nézem... A tanulás pedig nem tud lekötni...
2012. márc. 8. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szöget és kalapácsot javaslok
2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mindjárt bele is kezdek, hátha beváll :D
2012. márc. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!