Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hiszel a fiú-lány barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hiszel a fiú-lány barátságban? Miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem a fiú-fiú barátság is ismeretlen... Nem szeretek másokra hagyatkozni.
2012. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert létezik és én rájöttem, hogy barátság terén a fiúkra sokkal jobban lehet számítani. Meg eleve elég ha abba gondolok bele, hogy a fiúk sokkal őszintébbek. A lányok mit csinálnak, kibeszélik egymást a másik háta mögött, a fiúk meg odamondják a véleményüket szemtől-szembe.
2012. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 10inchhero ***** válasza:
hittem, de csalódtam.. ettől függetlenül "legjobb barátom" egy csaj, de már nem igazán hiszek benne.
2012. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem,mert az egyik fél mindig többet akar,még ha nem is mondja.F-l között mindig lesz valami plusz érzés a "barátság" mellett.25/l
2012. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
fiú-lány haverság lehet, de igazi mély barátság szerintem nincs.. előbb-utóbb az egyik úgyse barátként fog tekinteni a másikra...
2012. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Vannak esetek amikor nem és vannak olyanok is amikor igen is ki tud alakulni.


Volt rá példa hogy csak barátkozni szerettem volna

valakivel, aki később belém szeretett.. de van olyan is, akivel szinte mindent megbeszélünk, volt rá példa, hogy amikor összevesztem a barátommal, elég csúnyán ő volt az aki mellettem volt és sírhattam akár előtte. és 100%ig tudom hogy nem érez irántam semmit sem.

2012. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszek sajnos :(

Legalábbis az én esetemben nagyon nem sikerült.


Nagyon-nagyon jóba voltunk már 2 éve és mindig taliztunk,nevettünk és ilyesmi :)

Aztán egy fülledt nyári este elcsattant egy csók majd kettő és még több majd szex és nem bírtunk egymás nélkül meglenni,de a később egyikünk (a lány) nem érezte azt,hogy kapcsolatra jók lennénk ,viszont én meg belezúgtam :) ő összejött egy fiúval engem meg elfelejtett és amugy se tudtunk utána már ugy élni mint azelőtt :(

2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen hiszek.

Az egyetlen fiú aki nem akart még lefektetni az a legjobb barátom. Aki meleg.

2012. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Haverság van, barátság nincs.

24/N

2012. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig az össze lánybarátomat megakartam dugni, kivétel nélkül az összeset! Szóval szerintem ilyen nem létezik, ha még is, akkor csak egy lesz, mégpedig a feleségem, akit majd bármikor megdughatok :)
2012. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!