Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nem ábrándultok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem ábrándultok ki a nőkből?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, még nem volt barátnőm, de amiket néha itt olvasok a lányokról...így már nem is akarok. Minden lány idősebb pasit akar. Tehát nekem 14-15 év körüliekre kellene hajtanom, azok meg ribancok. A velem egyidősek meg 20-on felülit akarnak. Ők meg már pénzt is akarnak.

A másik pedig, hogy a nők annyira nem értenek semmit, folyamatosan ellentmondásokat és logikátlan dolgokat látok, amiket itt írnak a 20 év körüli lányok.

Sokszor gondolkozom rajta, hogy a nők vajon melyik galaxisból érkeztek ide és egyáltalán miért jöttek ide?


2012. márc. 9. 20:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nyugi 19 évesen nekem se volt barátnőm, 21-24 között meg volt egye csomó. Mostmár sejtem milyet kéne találnom....
2012. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen voltam. Aztán becsajoztam. Kemény évek várnak még rád haver. 21/F
2012. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

De én is kiábrándultam. Hazugság, felszínesség, kétszínűség, értéktelenség ez a női nem. Persze van pár normális lány is, de már nincs erőm átúszni az értéktelen nők tengerén, hogy azt a pár lányt elérjem, akinek még köze van ahhoz amit EMBERnek nevezünk. Ösztönlények, állatok szinte mind!


22/F

2012. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Pisti te vagy az?:OO mondtam h ne írd ki ezt a kérdést b*szod...
2012. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, Te milyen érzékeny lelkű vagy:D
2012. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
Látom rossz kérdéshez írtam, nem gondoltam h itt kialakul valamiféle "szidjuk együtt a női nemet" alakulat...
2012. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásként írom, de gratulálok, sikerült egy általánosító kérdést kiírnod....Ennyi erővel az összes férfira rá lehetne mondani, hogy szemetek és stb, csak ki akarják használni a másikat.

De nem teszek ilyet, mert mint ahogy kiveszem, te se ilyen vagy, meg aki válaszolt a kérdésedre, ők se. És pont.


Nem jöttünk másik galaxisról és sose voltam ribi, nem is leszek az.

2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
nyitott szemmel kéne járni és nem foglalkozin azzal aki nem érdemes rá.
2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz, hidd el ez a baj.

A legtöbb srác siránkozik, hogy mekkora ribancok a csajok, de mindig a ribancok társaságát keresi, az olyan típusú csajok jönnek be neki leginkább. Simán le lehet venni pár mondatból, hogy ki a normálisabb fajta és ki az abszolút ribanc. Amúgy meg sok huszonéves szívesen szóba áll 19 éves srácokkal hidd el.

2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ti férfiak meg csak a cicababákra mentek .......
2012. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!