Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nem ábrándultok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem ábrándultok ki a nőkből?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, még nem volt barátnőm, de amiket néha itt olvasok a lányokról...így már nem is akarok. Minden lány idősebb pasit akar. Tehát nekem 14-15 év körüliekre kellene hajtanom, azok meg ribancok. A velem egyidősek meg 20-on felülit akarnak. Ők meg már pénzt is akarnak.

A másik pedig, hogy a nők annyira nem értenek semmit, folyamatosan ellentmondásokat és logikátlan dolgokat látok, amiket itt írnak a 20 év körüli lányok.

Sokszor gondolkozom rajta, hogy a nők vajon melyik galaxisból érkeztek ide és egyáltalán miért jöttek ide?


2012. márc. 9. 20:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos nem sikerült még teljesen, pedig tudom, h minden lány felszínes és csak a külsőségek érdeklik, minimum 90%-uk pedig ribanc is.
2012. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
De jó nekem, hogy nem vagyok 20 év körüli lány:D
2012. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ábrándultam ki belőlük. Bizonyos nőkből igen, de hülyeség lenne általánosítani azért mert eddig nem volt szerencsém. Hiszek benne, hogy egyszer én is megtalálom a páromat, mert vannak még olyan nők is akik nem felszínesek és nem csak a nagydumásjófecsávókra buknak.
2012. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

ma 16:32 - és végre tartalom is van, nem csak önsajnálat. :P


hát fiúkák, nekem egyre inkább csökkennek az igényeim... mostanra már ott tartok, bármilyen lehet, igazán bármilyen. egyetlen kikötésem van: csak olyan ne legyen, mint ebben a topikban a többség: rinyálós, töketlen és NEM férfi.

2012. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
én épp egy 20év körüli lány vagyok..:D pont 20. és hogy én pl miért keresek idősebb pasit? talán azért mert a tapasztalataim azt mondják, hogy a velem egyidős vagy 21,22 évesek komolytalanok, és még sok mindent meg kell élniük, hogy lelkileg benne legyen egy komoly kapcsiba hosszú távon.Kivétel mindíg van, de én pl ezért mondom h ha lehet 25 felett:D aztán sose jön össze.. ált. 23 év körüli pasik vesznek körül.
2012. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Hé hé lassan a testtel papi :D El ne ítélj valamit amit még nem próbáltál! A nők nem az idősebb és nem a pénzesebb pasikra hajtanak, hanem azokra a pasikra, akik erősek, hatalmasak és uralkodóak. Jó nem kell, hogy uralkodj más férfiak felett, bőven elég, ha a kisugárzásod olyan. Ha erőt és magabiztosságot sugárzol magadból, akkor pénz vagy életkor ide vagy oda, tiéd lehet a nő.


Az meg, hogy a nők ellentmondanak maguknak, olyan természetes mint hogy van levegő. Nekünk férfiaknak okosan az ellentmondásos hülye dumák, női vélemények és a nők elvárásai mögé kell látnunk, hogy megtudjuk, valójában mit akarnak a nők. Mert ők nem tudják maguktól :D


Itt rengeteg hasznos szakirodalmat találsz csajozáshoz: [link]

2012. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Teljes mértékben megértem a kiábrándultságodat. Elvégre miért akarsz olyan emberekkel foglalkozni, akik már azon besértődnek, ha megkérdezik tőlük, h hány évesek, illetve csak és kizárólag azért járnak csoportosan a mosdóba, h másokat a hátuk mögött kibeszéljenek?!
2012. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!