Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek megmondnai egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek megmondnai egy lánynak hogy tetszik, és miért érzem ezt cikinek?

Figyelt kérdés
Lehet ezért nem volt még barátnőm mert sose merem megmondnai nekik hogy tetszik, mert félek h kiröhögnének, meg hogy tuti nem jövök be nekik stb miért lehet ez?(19F)
2009. jún. 10. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

De nem úgy kell csajt szerezni, hogy azt mondod:


Helló, nagyon tetszel. stb..


hanem én pl. nem is ezekkel, egyszerűen bókoltam meg beszélgettünk. Majd amikor már éreztem h szorosabb kapcs. már mindent mondtam :)

2009. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de egyszerűen emgszólítani se merem
2009. jún. 10. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...

Nálam már több féleképpen nyomultak,volt olyan is aki nagyon kedves volt,de nekem akkor sem jött be,mert minden másban különböztünk és finoman elmondtam hogy én hogy gondolom a dolgokat és ennyi.

Én pl.:szeretem mikor a pasi 1-2 randi iután megmondja hogy bejövök neki(már ha bejövök).Nem kell azt túl ragozi elég annyit mondani egy csajnak:SZia!Láttalak már (xy helyen)szeretnélek megismerni!"Ha bátrabb vagy odairhatoda/mondhatod hogy "megtetszettél nekem".Szerintem nem ciki.De ha elgyengülsz és félsz akkor a csaj visszafog vele élni és max még hülit vagy leoszt...

2009. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, szólitsd le, ha tetszik! Ha meg visszautasít, akkor ez van..nem kell depresszióba esni, legalább megpróbáltad...:-) Hidd el senki nem fog kiröhögni,mert 19 évesen szeretnél egy barátnőt..:-)
2009. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ha a csaj kiröhög...azzal magát minősíti...én mindig nevetek mondjuk...:Dde közben mindig pirulok is...:DXD akár teztszik akár nem...ne legyél gyáva...
2009. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mered, mert félsz a visszautasítástól.

De ha megteszed, legalább tudod mire számíts.

2009. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
háát fifyi ha megse probálod ne csodálkozz nem kell feltétlenül elmondanod nekik igy hogy tetszel nekem hanem szemezz vele hivd el valahova most nem randiról van szó hanem haverokal menjetek valahova pl:bulizni.. stb próbállj sokat lenni vele ,beszélgetni azt meg majd mond neki hogy jó csaj vagy vagy bármi vagy csak utalj rá hogy tezsik neked de sztem gondolni fogja hogy teszel neki ha már flörtölsz vele meg sokat szeretnél lenni vele meg ienek...azt utána ha te is tetszel neki meg kedveli a társaságod akk már sima a dolog;)Na hajráá!!:);)
2009. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!