Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jó pasi vagyok? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó pasi vagyok? Miért nem hagynak békén ezek a homályos kis tini pi****?

Figyelt kérdés
Jó ez a túl jó pasi vagyok egy kicsit nagyképűen és bénán hangzik de a lényeg az ,hogy a sulinkba (leginkább) és az utcán is üldöznek ezek a tipikus kis 14-17 éves lányka csapatok és már tényleg idegesít. Igazából tudom ,hogy jobban nézek ki az átlagnál meg a viselkedésem is vonzza az embereket. De sík hülye sem vagyok és végre találtam egy normális igényes lányt aki a szerelmem és a hétvégét náluk töltöttem és a városba 3 kis suliból is ismert lánycsapat követett(!) minket. A szerelmem teljesen kiakad és én is. Elküldtem őket a p*csába!
2012. márc. 11. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez gááz :DDDD
2012. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na jó, bevallom:


Egy dagadt,kocka,szemüveges,tesiből 2-es noob vagyok.


Nőt meztelenül csak a neten láttam.

2012. márc. 11. 23:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Még ez a kamu :DDD Komolyan elgondolkozom, hogy az embereknek miért nincs jobb dolga, mint ilyen kérdéseket kitalálni. Legalább poénos lenne, vagy valami, de ez szerintem nem felháborító, félig meddig életszerű és gyakorlatilag nem lesz belőle balhé, tehát nem szórakoztató. Akkor mégis, mi értelme?
2012. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

HÁ-Háhá-Háháháhááááááááááá.....

Szakadok gecc..... Ilyeneket még!!!!!!!

Amúgy az ilyen kis fitymafejűeket nagyon bírom...

A lényeg, ha nem is kamu (amit kétlek) akkor Te, kedves kérdező egy önimádó, egoista, kihaénnem farokméregető vagy... Sajnálom, de ez az igazság...

2012. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy másik kérdésnél is osztod a népet, hogy te mekkora "isten" vagy és mindenki mekkora antiszociális, kocka , "csicska". Csak az itt a baj, hogy aki rendelkezik egy normális élettel, az nem ír ide kamu kérdéseket, hogy napokig vitatkozhasson az emberekkel. Innen gyűjtöd az emberi kommunikációd 90%-át ? :-)
2012. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!