Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből, VÉGLEG!?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szeretek egy lányt, már-már éreztem azt, hogy viszonozza a szeretetemet... lehet, hogy valamikor még esélyem is volt nála, de az osztálytársam, mindennap egy terembe vagyok vele.... tudom, ez nem mentség, de nem mertem odamenni hozzá, mert még nemigen van ilyenben tapasztalatom... ezért egy másik lány segítségét kértem, hogy ha valamit érez irántam, mondja el nekem... 4 napja közölte velem, hogy szerinte felejtsem el végleg, mert ez egyoldalú szerelem... nem tudom mit csináljak... azóta 2 iskolanap telt el, és úgy próbáltam kiverni a fejemből, hogy nem néztem rá, és nem szóltam hozzá... nem tudom mit tegyek, de ez nem állapot... cselekednem kell, mert ha valakit szeretek, és elveszíthetem, képes vagyok lesüllyedni, akár depresszióba is... bármit megtettem volna érte, de nem kellettem neki... ezek utánn csak felejteni akarok... a sok jó pillanatot, de főleg a rosszakat... nem arról van szó, hogy nem akarom megtartani barátnak, de egyenlőre kerülöm, hogy enyhüljön, az iránta érzett szeretetem...
2012. márc. 14. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg erőt vehetnél magadon és nem a barátnőjén keresztül kéne üzengetned, hanem ezt személyesen kéne tőle megkérdezned. Ha ő erre a szemedbe mondaná, hogy bocs de nem... akkor sincs elveszve semmi. Muszáj túltenned magad ezen. Mert bizony a párkapcsolat alakulása 2 esélyes. Vagy be jössz neki, vagy nem.

Majd jön másik aki észre fog venni.

A csalódás senkinek sem kellemes érzés. Viszont nem árt ha a padlóról minél előbb fel tudsz állni, és az elkövetett hibáidból tanulni tudsz. Ha neki nem feleltél meg, akkor megfeleltél meg, akkor majd megfogsz másnak.

De mindig legyen benned annyi tartás, ha kosarat kapsz akkor nem futsz utána.

2012. márc. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok...,csak én amikor bele szerettem egyből elmondtam neki, és ő kikosarazott,mert akkor jöt össze egy sokkal idősebb pasival, azóta próbálom elfelejteni, már tényleg mindent megtettem de nem megy, ráadásul, mostanában azt szoktam észre venni hogy néz, órán, meg próbál velem szemezni...de nem tudom hogy mit csináljak merrt próbáltam már vele beszélgetni , de egyszer nagyon kedves egyszer meg bunkó, :S
2012. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Carlsokolbász ***** válasza:
Légkalapács, szeneslapát, esetleg tehervonat...
2012. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
keress valakit, aki alaposan lepippant. Bő nyállal, mély torokkal, a szemedbe nézve. enyhülni fogsz
2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Diákszerelem! Arra való, hogy megtanuld legyőzni vágyaidat... Nehéz évek, sok bizonytalanság, zavar... Ne beszéld be magadnak, hogy "szerencsétlen" vagy, amikor ez természetes. Törj ki szubjektív élményvilágodból, józan, bölcs, erényes emberek példáját, társaságát keresd!


A felnőtt élet iskolája a kamaszkor: a párkapcsolatot is rendeltetésének megfelelően, "élethűen" kell megismerned, nem csapongó vágyaid, érzelmeid tükrében. A párkapcsolat, a szerelem célja nem az érzelmi-testi kielégülés, hanem az "életadás" (házasság és családalapítás). A párkapcsolat "felelősségteljes szeretetszolgálat".


Ne vágyaid kielégülése után loholj, hanem a későbbi hűséges elköteleződést próbáld megalapozni, életcélul kitűzni. A szerelem csak ilyen erőfeszítések árán hozhat jó gyümölcsöt (ez a "beteljesedés boldogsága"). Ne sokat ábrándozz, igyekezzél a kötelességteljesítésre (tanulásra), képességeid kibontakoztatására koncentrálni.

2012. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem megy semmi... nem megy parancs szóra, hogy ne szeressem... egyáltalán nem a szexuális vágyaim irányítanak, mert tényleg Ő kellett... naponta feltenném ezt a kérdést, de szerintem erre nincs válasz... az idő minden sebet begyógyít, de nem vagyok az a türelmes fajta... keresnék mást, de senki sincs, akit jobban szeretnék... utálom is magam ezért, mert ha nem kellek neki, miért hajtom tovább...
2012. márc. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!