Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akiknek a " p*csás " lányok jönnek be akik természetesen vékonyak és 1 kg felesleg sincs rajtuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
De én ezt nem is állítottam!!!:S
2012. márc. 14. 12:40
 22/46 anonim ***** válasza:

19

Neked hányszor kell még leírni h nem azért írta úgy mert a vékony az pitsa??? Az csak egy jellemzés volt h ő azt látja h ált ilyenek.

Kedves kérdező:

Ne várj értelmes választ mert mint látod egyesek még a szájbarágott szöveget sem tudják értelmezni

2012. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
alapvetően a kérdés is baromság:D szarul megfogalmazva mit vártál?:D de most komolyan
2012. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Kovacsolas

Te már a sokadik kérdésnél bizonyítod h semmi értelem nem szorult beléd. Menj inkább tanulj még kicsit v nem tom

2012. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan van megfogalmazva. Nem azt írtam,hogy a vékony lányok p**csásak, hanem a p***s csajok, akik vékonyak. Írhattam volna úgy hogy p***ás lányok akik dundik.P***s csajon meg ki mit ért.... Arra nem számítottam,hogy ennyire szájbarágósan kell ezt leírni.
2012. márc. 14. 12:45
 26/46 anonim ***** válasza:
4%
igen azért adok 80% ban hasznos válaszokat...hülye kérdésre hülye válasz:)
2012. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
23%

Én mindig is a vékony lányokhoz vondzódtam, én is fiúként vékony, sportos testalkatú vagyok.


Nem is értem miért sírnak itt a kövér lányok, egy kis testmozgás senkinek sem ártana!!

2012. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
És akkor azt hiszed,hogy mindig igazad van,és le kell h**lyézni a másikat mert 80% ban hasznos válaszokat adsz? :-)
2012. márc. 14. 12:51
 29/46 A kérdező kommentje:
Én se vagyok kövér, én is tök vékony vagyok, csak nem vagyok " p**csás". Nem az a kérdés,hogy a vékony csajok jönnek be:/
2012. márc. 14. 12:54
 30/46 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mindig, és nem téged hülyéztelek le, hanem a bugyuta kérdésedet...:)
2012. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!