Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabicilizés, természetese...

A szobabicilizés, természetesen rendszeresen, min. fél óra és nem lassú tempóban elősegíti a fogyást? Ha igen akkor honnan indul meg lefelé a felesleg?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!


Én azt mondom hogy heti 7 nap nyugodtan csináld. 40 percről indulj, majd hétről hétre fokozatosan növelve az adagot, juss el a napi 1 óráig.

Épp ellenkezőleg, lassú tempóba kell csinálni. HA pulzust nézzük akkor 100-120 közé essen. Ez a zsírégető fázis.

Ha gyors tempóban csinálod, az kardió, a szívedet erősíted vele, meg a keringési rendszeredet, égetsz zsírt is vele, de korántsem annyit, mint az aerob, tehát a zsírégető tartományban.

Izzadni fogsz attól is elég rendesen.


Amire figyelj még:


-éhgyomorra csináld, amikor az inzulin szint alacsony, tehát pl reggel éhgyomorra, vagy étkezés előtt egy órával kezd el, tekerj egy órát, és utánna jöjjön a kaja /fehérje mehet előtte, szénhidrát NEM !!!/


-diétázz /napi legalább 6x i étkezés/


-az aerob edzés után egyél, fehérjét és szénhidrátot is,


Az hogy honnan indul meg lefelé a felesleg egyéni genetikai kód alapján dől el. A test nagyon jól tudja hol tároljon zsírt, ennek számos oka van. Ha megfigyeled a kissé zsíros embereket, mindenki máshova hízik, én pl a karomra szinte semmit, pedíg fiú volnék.

És hogy honnét jön le???

Egyenletesen jön le, ahol sok van ott a legkésőbb lesz szálkás, ahol kevés van ott a leghamarabb, minenhol egyenletesen, de nem kell félni ez az aránytalanság eltűnik csak nem szabad feladni. Célszerű a már eleve szálkás testrészeidet figyelni, mert ott hamarabb látszik az éredmi zsírvesztés. De pl a hasról is eltűnik csak később, ha hízékony vagy arra a területre, bár megjegyzem mindenki hízékony oda. :-)))


sok sikert!!!

2008. márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen igen ahogy írták


a zsírégetéshez minimum egy óra de nem eröltetetett, lihegös, csak éppen hogy elfáradj.


én futni (futopadon)mindig úgy csináltam hogy 15 perc eröltetett gyaloglás aztán lazább futás, aztán max 15 perc hegymenet és megint lazáb futás, és 10 perc gyaloglás, és nyújtás.ha éreztem hogy még bírom akkor inkább 20 percel többet kocogtam.


de a hátfájással már nem megy. :(

2008. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-)))))
2008. márc. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!