Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akiknek a " p*csás " lányok jönnek be akik természetesen vékonyak és 1 kg felesleg sincs rajtuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Nincs adottság? Szted. Mert neked nincs. Az unokahugommal szinte együtt nőttem fel. Láttam h mennyit (sokat) eszik és h a kisújját sem mozdítja érte mégis olyan gebe h csak na. Ezzel meg a jaj de dolgozozk meg jaj de tanultam dumával meg menj a búsba. Én is keményen tanultam, és bár csak külföldön kaptam munkát, keményn dolgozok. És nem egy íróasztal mögött meg van h 16 órát. Sajnos nincs ilyen csiricsáré dolgokra időm h elmenjek a kondiba. Engem a munkám tart jó karban. Egész nap talpon vagyok és néha még enni is elfelejtek
2012. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Én annó 49-50kg voltam 24-es karral,most 92kg izmos vagyok,rengeteg munka,lemondás,de sikerült.Én van,hogy napi 11órát is melózok,és este megyek le edzeni van,hogy 11kor,másnap meló és egyetem.Csak cél kérdése.

Nincs idő ez nagyon kamu sztem,nem akarod inkább.Mellette tanulok két nyelvet,mert én is készülök külföldre.

2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Próbáld már ki h 16 óra telpon állás után még kondizgatsz. De mint mondtam engem a munkám is fitten és formában tart mivel nem egy íróasztal melett görnyedek meg nem könyveket bújok
2012. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Próbáld már ki,hogy angolul írsz teszt eseteket amikor tesztelsz egy szoftvert,és mindenre figyelsz,persze nem mindig érthető amit ír a teszt,mellette full angolul mindent dokumentálni kell,jah és otthon párhuzamos szoftvereket fejleszteni szálkezeléssel.Ez olyan.
2012. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
De utűlom az ilyennagyokosokat. Baromi megeröltető lehet egész napi ücsörgés után sportolni. Én azért írtam h próbáld ki azt amit írtam mert nem ugyan az ücsörgés és egész napos állás után sportolni. Dehát ilyenek a mai nagyon okos fiatalok. Tanulnak meg okosak de nem fogják fel amit olvasnak és képtelenek beismerni ha nincs igazuk v valaki valamit másképp lát
2012. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

03-15 21:00

Igen, a nincs idő lehet csak kifogás (de ha pl 1 anya egyedül neveli a kicsi gyerekét, és nincs segítség, hogy nagymama vagy a flancos bébiszitter majd vigyáz rá, míg anyuci elugrik a kondiba, akkor lehet, mégse az... És nem magamról beszélek; de van ilyen.)

Viszont a nincs pénz az nem hinném, hogy ide sorolható, a mindenkinek arra van pènze, amire akarja szövegedet lenyelheted a szoftvereiddel együtt, mikor többen vannak, mint gondolnánk, akik örülnek ha a számlákat kifizetik, és esznek, amire jut a maradék pénzből, nemhogy még konditerem, szoli, műköröm, meg szilikon...

És nem kell ahhoz tanulatlan bunkónak lenni, hogy ne legyen jó állás meg pènz, sokan 2 diplomával is nyomorognak, nem találnak munkát...

2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!