Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akiknek a " p*csás " lányok jönnek be akik természetesen vékonyak és 1 kg felesleg sincs rajtuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Had mondjam el h voltam én 93%os is. Csak ugye 1-2 kérdésnéál nem hasznosságra hanem szimpátiára pontoznak. Meg am nem a 80%od tól leszel értelmes.
2012. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
nyilván az is közre játszik... de évek óta ennyi, szóval annyi fa*szságot csak nem írhattam...:)
2012. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Én is őket szeretem a ,,p_csás nőies",vékony formás feszes csajokat,mert nagyok az igényeim.

Ez teljesen normális nekem ők jönnek be,másnak más.

De ehhez én is teszek,izmos testem van ápolt is vagyok.

2012. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor az a p*csás lány, aki mindenkivel lefekszik, tehát egy ribi igazából, amire gondolsz?

Ismerek ilyen srácot, jól el van ezzel a mentalitással, minden héten vagy akár gyakrabban is más nő... de nem is nyavalyog utána, hogy jaj nincsenek normális nők. Ő ilyen. (Egyébként nem kedvelem az illetőt, de nem ezért...)

Milyen véleményem van az ilyenekről? Igazából nem zavar, semmi közöm hozzájuk, vannak ilyen nők, akiknek ilyen férfira van szükségük, vannak olyan férfiak, akiknek ezek a nők kellenek. A kérdés inkább az, ez téged miért zavar?

Tetszik neked egy ilyen srác? Vagy miért baj ez? Nem keresztezik egymást az útjaitok gondolom, te biztos nem vagy ilyen p*csás lány, akkor úgyse hajtanak rád az ilyen férfiak.

Viszont van egy olyan érzésem, hogy egy féltékeny lány vagy, aki minden igényes, vékony, önmagával foglalkozó lányt ezzel a névvel illet, ha azt az adott lányt körülrajongják a férfiak. Ha esetleg ez a helyzet ( nem tudom, csak nem értem mi másért foglalkoztatna a kérdés), akkor inkább tegyél ellene, és legyél te is ilyen. Ha esetleg van rajtad felesleg, és ez zavar, akkor kezdj el sportolni, egyél egészségesen, ne az legyen az elsődleges szempont, hogy amint szabadidőd van beülsz a gép elé, meg nassolgatsz...stb , tök jó idő van, el lehet menni futni, vagy én pl gyakran szoktam a barátnőimmel ilyen időben röplabdázna, azt is lehet kint is. És így mozogsz, de mégis jól érzed magad. Vagy jelentkezhetsz táncórára, aerobikra...stb és egy kis befektetett munkával máris feszes tested lehet.

Vagy ott az öltözködés... mindenki jön ezzel a télen is kivágott ruha, meg rövid szoknya és társai... hát nálunk az egyetemen meg lehet sülni, komolyan mondom, nagyon meleg van. Akkor miért ne vehetnék fel valami vastagabb harisnyát akár rövid szoknyával. ettől nem lesz valaki p*csa... szerintem. :) Amúgy igényesen válogasd össze a ruháidat, nézd meg mi illik a testalkatodhoz, mi a legelőnyösebb. Én is ezért járok pl szoknyában mert hosszú formás lábam van, ez áll jól, ez van. Te is keresd meg mi való neked leginkább!

Hidd el, csak ilyen apró változtatásokra van szükség, és máris olyan lehetsz, mint ezek az irigyelt nők ;)

(ja és kérlek ne gondold, hogy ilyen ostoba p*csa lennék, 4 éve együtt vagyok a barátommal, szóval nem vagyok épp egy ilyen típus ;) )

2012. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Mielőtt véleményt mondanál egy ilyen lányról... Lehet hogy vért izzad, hogy olyan alakja legyen. Nem feltétlen látszik valakin hogy természetesen vékony, vagy sok munkával.
2012. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Még mindíg nem a vékonysággal van a baj hanem a pitsasággal. Mondtam kérdező h sok a nehéz felfogású ember
2012. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

ma 17:12 nagyon igazad,egy jó alakért,vékony formás testért rengeteget kell dolgozni,a nők 98%-a első héten kikészülne,rengeteg lemondás,munka,munka,diéta,odafigyelés,számolás,nagyon durva.

Én csak tudom én pasi vagyok,gondolhatod mennyi munkám van abban,hogy izmos legyek meg jó alakú,rengeteg munka,pénz,kaja,terv,szenvedés(jó szenvedés)


24F

2012. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért de akinek olyan adottságai vannak annak semmit nem kell csinálnia h vékony legyen. Unokahugom is zabál össze vissza minden nem is sportol és mégis olyan gebe h nem igaz.
2012. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Igen így van, de van aki nem ilyen és mégis vékony. Utálom ha rám azt mondják. "Jaj könnyű neked alapból jó alakod van". Kur*vára nem így van vért köpök hogy nézzek ki valahogyan.
2012. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Adottság ilyen nincs,munka van csak meg odafigyelés.Ez olyan,hogy nekem is mondják hát könnyű neked egész nap figyelni a kajádra informatikus vagy ehetsz egész nap rendesen meg nem fáradsz el estére és mehetsz edzeni.

Mondom aha,csak abba nem gondolnak bele,hogy én ezért mennyit tanultam és tanulok hogy sikeres legyek a vállalkozásomba a szakmámba,nyelvekben,rengeteget kell tanulnom minden egyes nap,ugyanez az edzés,a kaját meg kell csinálnom mindig,leosztva.

Ezt sokan alig bírnák főleg ha nincs tiszta célja.

a 8 órás alvás a magánélet szavakat néha meg kell néznem a szótáramban :)

2012. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!