Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm depressziós?

Figyelt kérdés
Azért ide írok mert ezt nézik átlagosan a legtöbben, és máshova nagyon nem is tudnám. Igazából a legjobb barátnőm depressziós és nem tudom hogy kezeljem, vagy hogy tudnám "kigyógyítani" belőle..% percekre feltudom dobni a kedvét de visszaesik. Nagyon kiborul néha, és nem tudom mit csinálhatnék.
2012. márc. 14. 19:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kérdezgettem de ő sem tudja pontosan mi baj. Annyit mond, hogy neki ez sok meg elege van. Nagyon-nagyon jó barátnőm ha bármi komoly lenne biztosan tudnám. Megerőszakolni nem hiszem..amúgy 16 éves.
2012. márc. 14. 19:51
 12/22 anonim ***** válasza:

Mi sok neki? Milyen tanuló?

Nem csak "divatból" csinálja?

2012. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kitünő tanuló. Szerintem túl is vállalja magát. De ezt hiába mondom neki. NEM divatból csinálja. Négy éve a legjobb barátnőm..Tény hogy soha nem volt nagyon erős személyiség de nem tört össze csak így. Elég rossz azt tapasztalni hogy egyik percbe ránézel és már sír, és fogalmad sincs hírtelen mért, és nem tudod megnyugtatni. Vagy mondjuk egyik nap várod hogy jöjjön iskolába, felhívod hogy holvan és szinte sírva mondja hogy rosszul van, múlt este kiborult. És ha már az annya észrevette hogy nincs rendben szerintem az már nagyon nem megjátszás vagy divat.
2012. márc. 14. 19:59
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem drogozik????

Ne hagyd rá, a rosszul létet. Addig faggasd türelmesen, amíg nem mondja el, mi a gond. De ne szídd meg ilyenek...

Milyen a viszonya a családjával? szeretett régen suliba járni?

Nem tudom mi a helyes. Ismerek néhány embert, akiknek arra lenne szerintem szüksége, hogy megkötözzem őket és mindent a fejükhöz vágjak, ami igaz és nem tetszik nekik. És ha elmondanám nekik, akkor meg akarnának ölni.

De a barátnődnek lehet nem lenne ez jó ilyen állapotban.

2012. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A tanulást tilos túlzásba vinni!!

Napi 2 óránál több nem kell. Szerintem. Csak ha bírja és van kedve hozzá. A lényeg, hogy megértse a dolgokat és visszatudja mondani. Ha fáradt az ember, nem tudja visszamondani a dolgokat és akkor nem megoldás, hogy tovább tanulni és kínozni magad. Olyankor pihenni kell. Alvás közben az ember tanul, ezt jegyezzétek meg!

2012. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérdéseket viszont hozzávágahatsz...

De csak finoman. Hogy bántották?

Át is ölelhetet...Próbáld meggyőzni, hogy beszéljen...

Hívd el kajálni valami nyugis helyre. Vagy ahová szeret menni.

2012. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Milyen lány volt ő régen?
2012. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem drogozik. Mondhatni minden szülő álma. Nem hiszem, hogy két óránál többet tanulna, bár az utóbbi időbe panaszkodott hogy nem fog az agya és nehezen tanul, de ez is az "állapota" miatt van. Én tényleg nem tudom mi lehet a gond..a szüleivel jól kijön, igaz sokat várnak tőle..van majdnem 1 éves kapcsolata..a tanulással nincs gondja..talán tényleg a túlterhelés a gond..most egy előadásos versenyre is jelentekezett ami tényleg negyon lefoglalja..de mondtam neki hogy hamarosan annak is vége és annyit mondott hogy nem is az a baj. Kérdeztem hogy mikor kezdődött ez az egész, mi volt a kezdő lökés, de nem tudja..ez a legrosszabb hogy nem tudom mi baj és így megoldást se tudok :SSSS
2012. márc. 14. 20:11
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezelött nagyon életvidám lány volt, volt h ugrálva mentünk az utcán stb. Érzékeny személyiség, de nagyon ritkán sírt. Ha baj volt akkor is elég volt egy süti vagy vattacukor és jól volt. Mostmár viszont semmivel nem tudom kirángatni ebből az állapotból.
2012. márc. 14. 20:13
 20/22 anonim ***** válasza:

Te már ennél többet nem tehetsz. Az orvost azért ajnáld neki. Puszilom a barátnőd. a pasija sem tudja mi van?

Mit nem bír?

2012. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!