Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még egyéniségek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyéniségek?

Figyelt kérdés
én mostanában csak ugyan olyan fiúkat látok. ez szerintem tök durva hogy kb. ugyan úgy néz ki az összes fiú. de amúgy lányoknál is így van.. lehet hogy belül mások de kívülről teljesen hasonlítanak egymásra. 14/L

2012. márc. 14. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

én egyedi és leutánozhatatlan vagyok

20F

2012. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 23 vagyok, de szerintem is tök egyforma az összes csaj. :)


én viszont különcnek érzem magam, nem olyan vagyok mint a többiek :D

2012. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én a 13-18 év közöttiekre gondoltam elsősorban. de amúgy ti legalább egyéniségek vagytok
2012. márc. 14. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam egyénibb egyéniség nem létezik.
2012. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kívülről is egyéniség vagy vagy csak belül?
2012. márc. 14. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én külsőm közepesen egyedi, ha lehet ilyet mondani. Belsőre viszont nagyon különbözöm az átlagtól.

Többet agyalok, mint az átlag, aki csak sodródik az árral, és éppen ezért kimaradok sok dologból. Ha érdekelne az átlag emberek társasága, akkor azt mondanám, hogy magányos vagyok. Valójában csak a hozzám hasonlóak jelenlétéből szeretnék többet.

2012. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanezt látom, és a baj az, hogy ha megszólalnak, akkor is ugyanez jön le.
2012. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!