Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén! Ti alakítanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Ti alakítanátok ki párkapcsolatot Szemler Renátával?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 15. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

" Rainbow77 válasza:


Ezt a lányt bíztatni kéne, TISZTELNI!!!, mindazért amin keresztülment, mert le a kalappal előtte, hogy ilyen tisztességgel helytáll és állja a sarat!


"


Azért kéne tisztelni, mert tini korában annyi esze volt, hogy egy komplett idióta "Pasijával" képes volt balesetet szenvedni? Ebben mi a tiszteletre méltó? Hogy annyira hülye volt, hogy egy ilyen pasival összejött vagy az, hogy puszta szerencse folytán nem halt bele a balesetbe?


Mert amúgy a világon semmi különlegeset nem tett...


Ezért lehet szívtelennek titulálni bárkit, pedig ez az igazság.

2012. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Azt a fél lábát is szétteszi bárkinek...


A riportjai alapján. Mártírt probál csinálni magából... nevetséges... szegény lányt azért féltem, mert tiszteletre méltó ahogy küzd, példát statuálni még sem lehet belőle nem értem miért probálkoznak vele, és a médiát könnyen maga ellen fordíthatja vagy nem is kell hozzá, hogy így történjen.

2012. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért látszik hogy mennyi undorító ember van jelen itt... Én járnék vele és bíztatnám, segíteném. Gyönyörű lány és valószínűleg sokat tanult abból ami vele történt. Értékes embernek találom abból amit láttam róla.
2012. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor hajra kedves utolsó. Keresd fel, nincs elbújva, pelenkázd meg meg fürdesd aztán temesd el pár év múlva.


Na ugye, hogy mégse írsz neki romantikus szerelmeslevelet ma este? Kis álszent...

2012. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nos, ha te valóban csak ennyit vagy képes adni akkor remélem hogy pontosan ennyit is kapsz majd vissza az élettől. Akkor, amikor a legnagyobb szükséged volna rá... Nem is érdekelne hogy így érzel de hogy ezt még le is írod.. az egyenesen elszomorító. Szerencsére a környezetemben már sikerült megszabadulnom az ilyen véglényektől.
2012. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aha, tehát gondolni szabad bármilyen galádságot, leírni gusztustalan. Világos, fő az őszinteség és a képmutatás.


Na, írtál neki levelet? Pár napja még nagyon tetszett, sőt "gyönyörűen" tituláltad és "nagyon tetszett". Mégse lesz románc?


Na, akkor melyikünk a képmutató gané?

2012. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy képmutató volnék, de te gané vagy, annyi biztos.
2012. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Á, nem vagy képmutató, csak mikor osztani kell az észt akkor hű de szép lány, hóó de bejönne neked is akár, aztán mikor megkérdezik, hogy akkor nekiveselkedtél-e már a hősszerelmes szerepnek akkor csak a rinya meg a mutogatás megy...


Apukám, lehet, hogy én bunkó vagyok - nem is tagadom - de te szánalmasan képmutató, ami sokkal rosszabb.

2012. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert ő tehet arrol hogy balesete lett.igaz eleg fiatalon ment ki a baratjaval kulfoldre de őszinten hany embert csinalt hasonlo nagy "bűnt"..

Szerintem nagyon csinos lany es magabiztos kedves ..

A kerdező valoszinuleg nem .. Még egeszsegesen se :D

2014. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Azóta már a menyasszonyom,és jövőre esküvőnk lessz,és felépült: )
2015. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!