Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználtátok volna ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtátok volna ezt lehetőséget?

Figyelt kérdés

Tegnap horgászni voltam és odajött hozzám egy nagyon régi ismerősöm ,aki megkérdezte tőlem ,hogy járnék e vele .Én mondom ,hogy nem ,és aztán meg felajánlót egy éjszakát ..

És én bele mentem tegnap este volt ,amikor átmentem hozzá .

De csak mondtam neki ,hogy csak orál legyen ,mert nem szeretnék gyereket ,meg életemben először fordult velem ilyen elő..

De hihetetlen jó volt nagyon élveztem ,én meg kinyaltam jól éreztem magam vele ,ő is élvezte elmondása szerint..

De mégis lelkiismeret furdalásom van ez miatt és egész nap ez járt a fejemben ,hogy ilyet tettem .Egyik felem őrül ,a másik felem pedig sír mert nem azzal a lánnyal voltam aki mondjuk a barátnőm lenne majd egyszer ..

Kihasználtátok volna ? mert én nagyon megbántam ,de élveztem!!


2012. márc. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Fake!
2012. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Horgászes közben odament....hihetőbb, ha azt írod, hogy a magaslesen voltál. De ha így is történt mind a ketten akartátok akkor miért van lelkiismeret furdalásod. Barátnőd vagy feleséged van ?
2012. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azzal a lánnyal voltál,akit el tudnál képzelni barátnődnek.Na bumm...Elárulom,hogy valószínűleg Ő sem a barátjának akart,ha így felajánlkozott.Viszont,volt egy szép éjszakátok.Hol a probléma?
2012. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb bajod ne legyen!
2012. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!