Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álszent vagy miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álszent vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen nagyon jóban voltunk, mostanság már nem beszélünk nagyon, mert beleszerettem. Néha ráírok miújság vele, és akkor mondja, hogy hiányzom neki, meg mindenféle ilyesmit. De ő aztán nem keres. Akkor nem értem mér mondja ezeket, vagy most mi van?
2012. márc. 17. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van egy lány, akivel régen nagyon jóban voltunk, mostanság már nem beszélünk nagyon, mert beleszerettem. Néha ráírok miújság vele, és akkor mondja, hogy hiányzom neki, meg mindenféle ilyesmit. De ő aztán nem keres. Akkor nem értem mér mondja ezeket, vagy most mi van
2012. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja pontosan mit akar.Tudja, hogy szereted?Kérdezd meg tőle...Szerintem semmit sem veszíthetsz.Amúgy velem is volt ilyen sajnos.Akkor pontosan nem tudtam mit akarok.Nem csak barátnak tartottam a fiút, de nem is a szerelmemnek.Ő neki tetszettem, de én még nem akartam a dolgot és elkezdtünk egymást távolodni.Nagyon régen beszéltünk utoljára, és akkor is csak azért írt rám, mert unatkozott és gondolta beszélget velem.Arra gondoltam, hogy hiányzik, de nem szeretem.Nem tudtam mit akarok.Sajnos késő...Már tudom, hogy több is lehetett volna köztünk, de már nem szeret...Lekéstem.Ezt te ne hagyd!Kérdezd meg, hátha csak félénk.
2012. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert Nő!
2012. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudja, kavartunk régen, de végül összejött egy másik sráccal. Igaziból most szakítófélben vannak, mert nem boldog vele. Második válaszoló, mennyivel később jöttél rá, hogy adnod kellett volna neki egy esélyt?
2012. márc. 17. 20:40
 5/13 A kérdező kommentje:
És utána megmondtad neki mit érzel, és mondta már nem szeret?
2012. márc. 17. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.Várd meg amíg szakítanak, de írj rá és beszélgessetek.Ha szakítottak várj egy-két napot és kérd meg, hogy találkozzatok és ott mindent elmondasz neki.Ami fontos, hogy ne az interneten közöld vele mit érzel...

Lassan jöttem csak rá...Amikor már szinte sosem beszéltünk akkor éreztem elsőre, hogy nagyon szomorú vagyok miatta.Aztán láttam, hogy más lányoknak szíveket ír, meg más lányok képei alá írogatta, hogy szép vagy!(L) És tudom, hogy nem jártunk, de úgymond féltékeny voltam.Amikor megláttam, hogy fenn van és nem írt rám szomorú voltam.Lassan jöttem csak rá, hogy szeretem...

2012. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De azt tudja, hogy szeretem/szerettem, de lehet most még egyszer majd beszélni kéne vele erről akkor.. Köszi a választ!:)
2012. márc. 17. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem mondtam meg neki...

Azért sem, mert mikor megismerkedtünk volt barátom és tudtam, hogy bár kedvelem őt máshogy, a barátomat szeretem...A barátommal eltávolodtunk egymástól és szakítottunk.Gondoltam, hogy ráírok, de nem mertem.Nem tudom miért...

2012. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként te is csak akkro jöttél rá, hogy szereted, amikor úgymond már nem volt ott, tehát nem volt "természetes", hogy beszéltek stb. Tehát lehet hagynom kéne, hogy rájöjjön, vagy pedig elfelejtem. Ergo várni kéne, hogy keressen, nem? Mert tényleg nagyon jóban voltunk, be is jöttem neki, de nem jöttünk össze végül a barátság rovására. De barátok meg nem lehetünk..:S
2012. márc. 17. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rád fog írni, mert lehet ő is félni fog attól, hogy elfelejtetted és nem akar csalódni, inkább elfelejt.Csináld úgy ahogy érzed, mert te ismered, de nem biztos, hogy ez a jó ötlet, de az sem, hogy az enyém...
2012. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!