Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azokra vonatkozik, akik nem tudják normális ember módjára megbeszélni a problémáikat. Sajnos az emberek nagy része tényleg ilyen.
2011. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tanulj meg magyarul. Komolyan, nem fog megártani.
2011. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
100%

hüpp hüpp


forever alone...

2011. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
vászmakogsz?
2011. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:

Valahol neked is teljesen igazad van. Kívülről legalábbis az elmondottakból könnyebb átlátni a dolgot. És a másik, hogy senki nem szereti bevallani magának, hogy szar az élete.

Én minden ismerősömnek azt szoktam mondani, hogy azért küzdjön az életében ami őt boldoggá teszi mert másnak nincs sok értelme. Persze ezt is korlátok között.

Mert sokan azt mondták, jó érettségi, felvegyék egyetemre, diplomát letenni, jó állás, pénz. És minden szakaszban megkérdeztem az ismerőseimet, hogy ez a cél tesz téged boldoggá? Azt válaszolták igen, de miután elérték nem éreztek semmilyen boldogságot. Se az egyetemi felvétel után se a diploma után, se az állásinterjú után inkább könyebbséget, hogy ez is megvan.

Mert nem maguknak hanem a társadalomnak akarnak megfelelni, hogy ha van egy házad, családod el tudod őket tartani fel tudod jólétben nevelni a gyereked akkor vagy sikeres.

Meg persze könnyű azt mondani, hogy a pénz nem boldogít, de általában szokott az a válasz jönni, de hát vehetsz rajta valamit ami boldogít, hát a szupermodelleken, a holivúdi színészeken ez nem igazán látszik.


Szóval erről ennyit. Bocs hogy hosszú voltam.

2011. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:
Kedves magyar tanár,ha lehet kimélj meg a helyes írási problémáktól és vagy a mondani valóra koncentrálj,vagy agyál valakinek hüvely gomba elleni tanácsot! Amugy ezt se értem,ha nem értek egy kérdést én nem szoktam kommentálni.Ez is az álltalam megfogalmazott "emberi" tulajdonságokra jellemző.De mindegy én csak leírtam a gondolatom erről.Van itt még 1000 szunyog csipéses ember,akiknek lehet "jó tanácsokat",akár helyes írásit is adni.
2011. jún. 19. 20:14
 7/87 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj ott van, hogy nem túl bonyolult dolgokat az egyik ember azonnal megérti, egy másik típusúaknak egy életen át is magyarázhatod, akkor sem lesz képes felfogni. Hogy ez miért van? Itt kezdődnek a bonyodalmak emberek közt.
2011. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nettől is "fordulj el" - ehhez is közük van embereknek. Barátom, te antiszociális vagy a javából! Pszichológusra gondoltál-e már? Lehet, hogy valamelyik kísérletezőbb kedvű ingyen is elvállalna, az ilyen szélsőséges eseteket szokták, jó tanulmányokat lehet írni róluk.
2011. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engedd meg, hogy válaszoljak neked! Köszönöm.

Kezdeném azzal, hogy örülök, hogy ennyire ismered az összes embert, kevésbé, ha rossz helyen élsz és el vagyok teljesen keseredve, ha ezt látod (amit írtál) és ez alapján vonsz le következtetéseket mindenkire nézve. Ne érts félre, nem akarlak bántani.


"Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni?"

S ő imígyen válaszolt: Vannak emberek, akik nem tanulnak a hibájukból, ez azért van, mert vagy nagyon éretlenek, elvakultak, ostobák, vagy orvosi segítségre van szükségük. Mellesleg azért nincs tökéletes megoldás, mert minden ember és helyzet más. Szükséges a manipulálás, persze, ebben a világban, de érteni kell hozzá, ha már ehhez nyúlsz és visszaüthet. Aki érti érti, aki nem, nem.

Senki sem született tapasztaltnak. Sok fájdalom fog még érni, sok undorító dologgal fogsz még találkozni, de te légy büszke arra aki vagy és ne nézz le másokat, akik nem érdemlik meg néhány miatt.



"Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak"

Vannak ilyenek, ne törődj velük, ne meséld be, hogy te vagy rossz, légy büszke, hogy nem vagy ilyen! Nem kell megbízni senkiben sem, csak aki megérdemli. Próbáld te megoldani az olyan problémáid, amelyekben jobb, ha más nem segít.


"Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát"

Sajnos nem értek egyet veled.

Szerintem nem igaz, amit írsz. Én képes vagyok emberei kapcsolatokra, képes vagyok párkapcsolatra is, csak nem ez a fő gondom, célom és nincs szükségem minden áron rá... olyan embert kell keresni, aki nem önző, lehet vele beszélni és szeretitek egymást. Ha erre várni kell, várni kell. Lehet helyette sok mindent csinálni. Tanulni, szórakozni, enni, inni, vesélyes dolgokat csinálni stb.. Meg kell találnod, hogy mit szeretsz csinálni és soha ne a boldogság érzetét keresd, mert annál még a fájdalom is szebb.


Fiam, az életnek mi értelme van?? Nem tudod, gondolom. Nem is lényeges. A lényeg, hogy soha ne add fel, légy büszke arra, aki vagy, ami teszel, aminek titokban kell maradni, ne kerüljön napvilágra, aminek meg kell történnie, végeztessék be, akaratod szerint!

Ha elgondolkosz, egy mocskot, szemét csalást láthatsz az egész világban, reménytelenséget, beleundorothatsz teljesen az egészbe, az emberekkel együtt. Könnyen elérhet az öngyilkosság vágya vagy a felsőbbrendűség érzete, de te légy erős. Mindig a szépet, a jót kell keresni, ami nem a vak boldogság, amit senki sem talál.

2011. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
Az a bajod,hogy nem állok mögötted a sorba és nem veregetem a válad,hogy:bravo.Amugy voltam már "orvosnál" még 15 éves koromba.Tudod mi volt az eredmény? Hm azt mondták küldjem be azt,aki beküldött.Én nem akarlak téged minösiteni itt,megtettem már a kérdésembe álltalánositva.Ne menjünk már bele abba,hogy demagog vagy.Nem erröl szól.Anti szoci? Hát pont ez az,neked ez jut eszedbe erről,nekem meg az,hogy én meg nem vagyok hajlandó más se**ét nyalni,hogy a saját emberi mivoltomat az ő kényéhez igazitva alázzam magam.Ja és így azt is elkerülöm,hogy egész életembe hazugságba éljek.Nem is várok itt olyan kommentet,aki nekem ad igazat,hiszen én nem tartozom a "társadalom közé"
2011. jún. 19. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!