Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos mindenkinek, hogy legyen párkapcsolata? Van itt olyan, aki nem társasági ember?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége párkapcsolat-mániás,szinte görcsösen vágynak valakire.Ha meg egy ideig nincs senkijük,elkezdik tévképzetekkel mérgezni magukat (pl.: biztosan azért nincs senkijük,mert rondák,szegények,unalmas személyiségek).


Miért nem arra törekednek,hogy egyedül is boldogok legyenek?

Tudom,biológiailag így vagyunk kódolva,hogy társas lények vagyunk...

De miért kell így rágörcsölni a dolgokra?Miért erről szól minden?Egyedül miért ne lehetnénk boldogok?


Én örülök,hogy van párom,de egyedül is tudok teljes,boldog életet élni...


20/L


2012. márc. 17. 21:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Figyelj...Én is voltam egyedül,tehát jól tudom,miről beszélek!
2012. márc. 17. 22:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, mint te. Van kapcsolatom, de szerintem a boldogságunkat magunkban kell megtalálni, nem másoktól (el)várni. :)
2012. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál 12-es! :))
2012. márc. 17. 22:33
 14/18 anonim ***** válasza:

A "társas lény" meg "társasági ember" nem ugyanaz. Előbbi azt jelöli, hogy az embernek szüksége van egy társra, és ez szerintem így van, de ez nem azt jelenti, hogy egyedül folyton keseregni meg sajnálni kell magunkat. A társasági ember olyan személyt jelöl aki gyakran jár társaságba, sok haverja, ismerőse van, esetleg népszerű meg ilyenek...

Én nem vagyok társasági ember, ugyanakkor vágyom egy társra. Nem véletlenül lett "kitalálva" a Férfi és a Nő. :)

2012. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Most hallgatom Csernust, pszichológial degenerálódottak az emberek akiket gyerekkorukba sokszor egyedül hagytak :P

Vagy csak pl 20éves koráig nem volt senkije vkinek az frusztrált lesz emiatt

f18

2012. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
elvagyok egyedül is..tudok igy is boldog lenni..
2012. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 TuskóFőtörzs válasza:

Én amolyan magányos farkas vagyok, nem nagyon tudok hosszútávon fenntartani kapcsolatokat.

Ez néha zavar az igaz de nem görcsölök rajta.

Bár néha jól esne ha lenne mellettem valaki aztán emlékeztetem magam az mivel járna :D

2012. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon zárkózott, és társaság kerülő vagyok, bár ennek ellenére emberszerető. Amikor még üres, kilátástalan, céltalan életem volt, én is görcsösen vágytam valakire. Ma már hülyeségnek tartom. Nem a párkapcsolatot, hanem azt, hogy emberek csak úgy bárkire rászállnának, a párkapcsolatról kialakult unalmas képük, pl. hogy csak úgy megtetszik nekik nekik valaki a külsejéről, és emiatt képesek rögtön társuknak megítélni. így fordítottam a kockán: én kergetek el embereket szívesen magam-mellől, ha nem tetszik valami. Egyedül is nagyon boldog életet tudok élni, egy társ csak belekavar ebbe a boldogságba.
2012. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!