Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy ameddig bunko es flegma vagyok egy lannyal, addig teljesen odavan ertem (mikozben en valojaban szarul erzem magam, mivel en nem vagyok ilyen, szeretek kedves lenni es torodni a masikkal), de mihelyt kedves leszek, es ereztetem vele hogy szeretem, rogton megvaltozik a hozzaallasuk, es mar nem is erdeklem oket? En csinalom rosszul, es vegig kocsognek kene lennem, vagy naluk van valami gond?
2012. márc. 18. 01:34
1 2
 11/15 étoile et lune ***** válasza:
Milyen lányoknál szoktál próbálkozni (belsőre)?
2012. márc. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolso ket lannyal jartam igy akiknel probalkoztam, kedves es ertelmes lanynak tuntek, az elejen nagyon jol elvoltam veluk (persze nem egyszerre a kettovel), aranyosak voltak, kicsit 'bolondok' (jo ertelemben), vidamak. Kulsore teljesen atlagosak voltak, semmi extra, meg csak nem is sminkelte magat egyikojuk sem, de inkabb a belso ertekeik tetszettek meg. Mindket lany 20 eves volt, en 21 vagyok.
2012. márc. 18. 02:01
 13/15 étoile et lune ***** válasza:
Hát, mindenkinek nem jöhetsz be, nem?
2012. márc. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem is annyira az számít, hogy bunkó, vagy kedves vagy. A legtöbb ember a bunkó stílust tudja a megfelelő fél-közönnyel előadni, a kedvesség ami belülről jön túlbuzgónak tűnhet. Ha fel tudsz venni egy olyan stílust, hangulatot, állapotot, hogy nem vagy sem túl flegma, sem túl tolakodó, az az amitől bejössz a lányoknak. Ettől a ponttól pedig, ha ez sikerült inkább a kedvesség a nyerő. Ha addig eljutsz, hogy belövöd ezt a középzónát és ezt tudod is tartani, azt hívják önkontrollnak. A többi, a kedvesség figyelmesség, benned van, akárcsak bennem.
2012. márc. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Van benne valami... Na majd a kovetkezo :D
2012. márc. 18. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!