Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hagyjam, vagy ne hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hagyjam, vagy ne hagyjam ez itt a kérdés?

Figyelt kérdés

Most ezt csak én nem értem? Van egy lány, elhívtam volna kávézni/teázni , ezt már nem is számít randinak, megkérdeztem mikor érne rá... hát nem tudja... kérdezem tőle, hogy ráér e még mindig nem tudja, megint megkérdezem, hogy egyáltalán akar e jönni, mert ha nem nem fogom zavarni ezzel, mondja jönne... aztán én vagyok leszidva, hogy miért kérdezgetem:S Csak én nem látom a logikát? és nem tizenévesek vagyunk hanem 20+


22 F


2012. márc. 20. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt én se értem, ha nem akar, mondja meg nyíltan
2012. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Ha akarna veled találkozni, akkor nem lenne ilyen közömbös. Mondjuk igazán megmondhatta volna, mit akar....

19L

2012. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a rákba. Kész.
2012. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja Offold a csajt inkább ...
2012. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz az hogy koszonod az idejet es tovabballsz. :) ha kellettel volna neki mar reg a karjaidban lenne. Keressen mast akit hitegethet.
2012. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!