Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az olyan fiukról?

Figyelt kérdés
akik félénkek nem mernek hozzátok szólni nem lehet velük normálisan beszélgetni és szoronganak amikor a közelükben vagytok vagy más lány van körülöttük
2012. márc. 21. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány, de tudom,h messzire elkerülik az ilyen srácokat.
2012. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fiúval beszélek, előbújik belőlem a pszichológus.
2012. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem sikerült rendesen közel kerülnöm egy csajhoz sem igazán.Nem tudok bízalommal lenni feléjük és nem értek a nyelvükön,egyszerre túl egyszerűek és túl bonyolultak,de tetszenek nem vagyok buzeráns ennek ellenére.A véleményük az hogy szerintem ösztönösen elkerülik az ilyen fajtákat,esélyt sem kap az ilyen ember valójában.Csak a céltudatosságot és az egészséges egóval lehet valamit elérni náluk-ez valami evolúciós dolog lehet.
2012. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ÉN is hasonló fiú vagyok, mint te, kérdező, de már elég sokat javultam úgymond, ennek ellenére még mindig sok a gátlás és félelem bennem, így terméseztesen nem is volt még sohasem barátnőm. :/
2012. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De és ezen te csodálkozol?

Most mégis mit kéne csinálnom egy olyan sráccal, aki ül a sarokban, és ha köszönök neki, pánikrohamot kap és csak makog.

Persze, hogy messzire elkerülik. De csak miattuk. Senki nem fog odamenni hozzád és erősködni, hogy márpedig én szeretlek és téged akarlak, legyél az enyém, nem számít, hogy a nevemet se mered kimondani!

2012. márc. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben is mint mindíg sokat számít az is hogy néz ki az adott srác.Ha jóképű és jó alakú vagy gazdag akkor szerintem nem akadály a lányoknak hogy odamenjenek hozzá akkor is ha annyira beszédes csak mint egy ponty.
2012. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan, mitől kell félni? hogy leharapjuk a fejeteket?
2012. márc. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg a nők jórésze pont ilyen fogyatékos csak könnyebb a másikra háritani, látom rajta hogy kéne de nem képes megemelni a fenekét......hát marha kiábránditó és ezért strapáljam magam....?
2012. márc. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Félni az elutasítástól vagy a nem megfeleléstől lehet.Meg hogy mi lesz ha pont a kritikus pillanatban vallok majd kudarcot,ha nem sikerül teljesíteni az ágyban pont azért mert túl görcsösen akarom.Van ilyen,hallottam ilyenről de nem akarok esélyt adni arra hogy esetleg velem is ilyen történjen.Sosem lehet előre kiszámítani hogy fog reagálni az ember,egy esetleges kudarc pedig elviselhetetlen mélypontot jelentene.Na ettől lehet parázni,én ettől szoktam pedig ha magam vagyok működik aminek működnie kell.
2012. márc. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Véleményem az ilyenekről:

messziről kerülöm őket!

2012. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!