Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az olyan fiukról?

Figyelt kérdés
akik félénkek nem mernek hozzátok szólni nem lehet velük normálisan beszélgetni és szoronganak amikor a közelükben vagytok vagy más lány van körülöttük
2012. márc. 21. 00:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet, a gáz csak az hogy már nemsokára 24-et töltök. Soha nem mertem odamenni élőben egy lányhoz sem, ehhez túl kicsi az önbizalmam, meg rettentően félek. Tudom hogy telnek az évek egymás után anélkül hogy élnék igazán, de úgy érzem nem tudom ezt az akadályt leküzdeni, túlságosan gyengének érzem magam a fontos pillanatokban, amikor lépni kellene. Sztem ez örökletes dolog, és soha nem si fog igazán működni. Életemben egyszer csókolóztam, akkor a csaj kezdeményezett, azóta eltelt 5 év, és még nem találkoztam olyan csajjal aki kezdeményező lett volna. Most egy pszichológuson morfondírozom, hátha ő tudna segíteni, de nem akármilyenhez akarok menni, és ezért pénzt kell valahogy gyűjetenem. Ajánlom neked is.
2012. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
lehajolok miniszoknyában előttük, ők meg elvörösödnek meg elfordulnak, ez vicces látvány. am azt mondják, az ilyen félénkek k*rva jók az ágyban, csak nagy részükről nem derül ki :P
2012. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

de kemények vagytok!!

szétmegyek tőletek komolyan mondom!

én meg sose mennék ilyen lányok közelébe akik ilyeneket írnak ,hogy "messziről kerülöm őket"

azt hiszitek ,hogy ha valaki félénk az már szánalmas..?nektek aztán semmi együtt érzésetek nincs mert mondjuk valaki nem tudott beilleszkedni az életben.

Én nem ilyen vagyok ,de nem egy haveromat mentetem már meg ,igen kemény verekedéssel, mert rájuk szálltak más "kemény" emberkék akikkel sajnos nem tudtam úgy el menni ,hogy nem adok neki egy jobbost! aztán megtanulták ,hogy mi a helyzet ,legalább a haverjaim most már bátrabbak lettek ,és kiállnak magukért. Ha egy ilyen lány jönne mellém aki így áll a másikhoz úgy ott hagynám ,hogy azt se tudja mit tegyen! ez van :úgyhogy be lehet fogni az ilyen flegma dumákat!!!

aztán pontozzatok le,úgy is csak ahhoz értetek!

17/F az én barátnőm is félénk és még is eltudok vele beszélni ,csak ti nem értettek ezen a nyelven ...

2012. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!