Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Hogy tetszhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Hogy tetszhet?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tőlem jóval fiatalabb,nagyon tetszik,és nagyon jól érzem magam vele és félek hogy közel kerül hozzám.Csak az a baj hogy fiatal.És zavar is.Normális ez?Mit tegyek?Én 24/L ő 17/F
2012. márc. 21. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne zavarjon a korkülönbség. Viszont valószínű hogy neked kell kezdeményezni mert ő nem mer majd.
2012. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AncsiPancsy ***** válasza:
Ha tetszik és jól érzed magad a sráccal, szerintem is kár aggódnod a korkülönbség miatt! Nem te lennél az első, akinek fiatalabb barátja van! Ez teljesen normális és elfogadott dolog szerintem!
2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!