Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelöljem be, vagy várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelöljem be, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Még mielőtt leoltanak valamelyik állat, leszögezem, nem vagyok fészbúkringyó. ezt csak egy 'lépésnek szánom'..


Szóval, az unokatesóm sulijába jár egy srác.. találkoztunk már 2x, születésnapi kocsmázás alkalmából.. aztán a legutóbbi, most volt egy hónapja.. Nem rég, az unokatesóm, meg a pasi találkoztak/beszélgettek, és a pasi érdeklődött rólam, kérdezte hogy hol vagyok, miért nem mentem velük.. Meg hogy úgy érzi, tőlem olyan szeretetet kaphatna, amilyenre vágyik...

Arra gondoltam, hogy bejelölöm facebookon, és megbököm.. hogy nekem mondja, ha tényleg akar valamit, és ne "üzengessen" meg ne célozgasson, másoknak.


CSak komoly, értelmes válaszokat kérek! Köszönöm!

L/16 ( a srác 22éves)


2012. márc. 22. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be.
2012. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WhiteLabel ***** válasza:
100%
istenem de gyerekesek vagytok...
2012. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cathilina ***** válasza:
100%
Nyugodtan bejelölheted, ismerősöd, nem?
2012. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kell várni. lépni kell. Viszont ez a bökdösés szerintem hülyeség,irj rá rögtön,hogy mi van vele,bablalbal : )
2012. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért lennénk gyerekesek? ha szökőévente egyszer futok össze vele ("még"), akkor csak kell valami, hogy 'beszélgessünk'.. nem?
2012. márc. 22. 18:30
 6/7 WhiteLabel ***** válasza:
nem erről van szó, hanem arról hogy ezt itt megkérdezed, be kell jelölni aztán szépen írni neki valamit, amitől beindul a beszélgetés.
2012. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"születésnapi kocsmázás alkalmából" 16 éves vagy...!
2012. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!